14 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Ailenize karşı aşırı fedakarlık gösterebilirsiniz. Bu duygusal anlamda sizi tatmin etse de, ailenizin davranışlarına fazla tepkisel davranabilirsiniz. İşinizde köklü değişimler söz konusu.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kendinizi güçlendirmek için yeni bir eğitime katılabilir, farklı kültürlere seyahat planlayabilirsiniz. Sosyal yardım organizasyonlarında bulunabilirsiniz. Akşam bazı sırlar ortaya çıkabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kariyeriniz ile ilgili konularda hayal gücünüzden faydalanmalısınız. Maddi anlamda sonuçları oldukça doyurucu olabilir. Sosyal çevrenizden sürpriz bir destek ile eliniz kuvvetleniyor.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İkili ilişkilerinizde yaşadığınız ego problemlerini bir kenara koyarak ilerleyebilirsiniz. Ruhsal ve mistik konular sezgilerinizin güçlü olduğu bugünlerde ilginizi daha fazla çekiyor.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Fedakar davranışlarınız, yardımlaşma çalışmalarınız ile ihtiyacı olan kişilere ulaşabilirsiniz. İlginç ve beklenmedik seyahatler ortaya çıkabilir. Mistik konular ilginizi çekiyor.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Yaratıcılığınız ile yepyeni bir işe koyulabilirsiniz. Romantizmin yoğun olduğu bugünde arkadaşlarınızdan bir sürpriz ile finansal yapıda değişikliğe gidebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kariyeriniz ile ilgili duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Belirsizlik halen devam ediyor. Eşinizin ya da ortağınızın beklenmedik tepkisinin ardından eviniz ile ilgili köklü değişiklik düşünebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Köklerinize yönelik bazı araştırmalar yapmak, farklı konularda eğitimlere katılmak ya da uzun bir seyahat arzu ediyorsunuz. İş yerinizde sürpriz gelişmeler olabilir. Kazalara karşı dikkatli olmalıyız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Ailenize değerlerinize bağlı, aile bireylerine karşı tutkulu denebilecek fedakarca davranışlar sergiliyorsunuz. Yaratıcılığınızı akşam saatlerinde hobilerinizle değerlendirebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Eşiniz ve diğer tüm ikili ilişkilerinizde rahatlıkla duygularınızı ifade edebildiğiniz bir gün. İlham gücünüz yüksek, edebiyata ilginizi ortaya koyabilirsiniz. Evinizde süprizler olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İşinize ayırdığınız zamanı değerlendirerek ailenizle ilgilenebilirsiniz. Maddi konularda fedakarca davranıyorsunuz. Kardeş ya da kuzenlerinizden beklenmedik bir haber alabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Biraz rahatlamak ve hayatın tadını çıkarmaya ihtiyacınız var. Duygusal paylaşımlar, özellikle sevgiliniz, çocuklarınız ve çocuklarla önem taşıyor. Finansal konularda süprizlere açık olun.

Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova