15 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Öğleye doğru ikili ilişkilerde agresif tavırlar alma potansiyeli taşıyorsunuz dikkat. Gün içinde aileniz ile güzel girişimlerde bulunabilirsiniz. Maddi sorumluluklar gece ortaya çıkacak.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İletişimin yoğun ancak abartılara ve yoğun duygulara açık olduğu bir gün sizi bekliyor. İşinizde ayıracak enerjiniz fazla ancak ideallerinizle çelişebilir; ikili ilişkilerde sorumluluk almanız gerekebilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Ailenizin özellikle maddi açıdan güvende olması için güzel girişimlerde bulunabilirsiniz. Rekabeti yoğun hissedeceğiniz öğle saatlerinin ardından ikili ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İkili ilişkilerinizde kendinizi fazlasıyla zorluyor olabilirsiniz. Sezgilerinizi dinlemeli ancak abartılardan sakınmalısınız. Eviniz ile ilgili işlerinizi öğle saatlerinde halledebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Hayal gücünüz sizi başka diyarlara taşıyor. Dileklerinizi dile getirmek, niyet etmek için güzel bir gün. İletişimde agresif tavırlardan çekinmelisiniz.  Aileyle ilgili sorumluluklar artabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Arkadaşlarınız ile birlikte yardımlaşma boyutu olan güzel girişimlerde bulunabilirsiniz. Öğle saatlerinde aşırı harcamalara dikkat. Sonrasında çocuklarla ilişkilerde gerginlikler yaşanabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Enerjiniz ve cesaretiniz ile yeni projelere adım atabilir, geleceğe yönelik niyetinizi aktarabilirsiniz. Aile ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken bugünde maddi sorumluluklarınız artabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Hayata olumlu bakıyor, geleceğe ve hedeflerinize yönelik adımlar atıyorsunuz. Öğleye doğru iletişimde bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Geceye doğru sorumluluklarınız ağır basacak.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Birikimlerinizi yönetmek adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Ancak aşırı harcamalardan uzak durmalısınız. Arkadaşlarınızla öğle saatinde bir araya gelebilir; maddi durumunuzu konuşabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Romantik bir gün olabilir; sevdiğiniz kişiye duygularınızı ve niyetinizi aktarabilirsiniz. Arkadaşlarınız sorumluluk almanızı söyleyebilir. Öğle saatlerinde işiniz oldukça hareketli geçecek.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

İş yerinizde yeni projeler ile işinizi geliştirme çalışmaları içindesiniz. Kendi ihtiyaçlarınız ve başkalarının sizden isteklerini iyi değerlendirmelisiniz. Yeni sorumluluklar kapınızda.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sanatsal yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde kadınlar ile ilgili çalışmalarda bulunabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bazı gerginlikler yaşanabilir. Geceye doğru kendinize güveniniz geliyor.


Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova