16 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İş ile ilgili olumlu gelişmeler daha fazla vakit ayırmanızı gerektirebilir ancak ailenizi ihmal etmemelisiniz. Dolunay ile gerginlik yükselebilir. Akşam ikili ilişkilerde empati yapmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İletişimin hızlanacağı ve açığa çıkmamış bazı gerçeklerin ortaya çıkacağı bugünde dolunay etkisini hatırlayarak çatışmalardan uzak durmalısınız. Finansal konularda riskten kaçınmalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Farkında olmadığınız ya da gözünüzden kaçan harcamalar ortaya çıkabilir. Öğleden sonraya kadar kararlılıkla adım atamayabilirsiniz. Akşam sevdiğiniz ve çocuklarla gerginlikler olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İkili ilişkilerde sezgilerinize güvenmelisiniz. Duygusal olarak karşı tarafın isteklerine aşırı fedakar davranabilirsiniz. Eşiniz ve aileniz arasında olası sürtüşmeleri engelleyebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kendinizi işinize adamanızın mükafatı olarak kendinize vakit ayırmalısınız. Ruhunuzu dinlendirmek ve daha az stres size iyi gelecek. Özellikle sözlü ve yazılı iletişimde çekişmelere dikkat.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Arkadaşlar ve sevdiğiniz arasında kalabilirsiniz. Sevdiğinizin daha önce görmediğiniz bir yönünü görebilir, arkadaşlarınızı tercih edebilirsiniz. Maddi konularda aceleci davranmamalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İşinizde takdir topluyorsunuz. Kariyerinizi bir adım öteye götürecek bir adım atabilirsiniz; ancak aileniz ya da eviniz ile ilgili kararlar almanız gerekecektir. Empati yapmaya çalışmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sizi duygusal açıdan etkileyen bir yeri görmek üzere seyahat planları yapabilir, böyle bir eğitime katılabilirsiniz. Yanlış anlamaya meğil gösterebilirsiniz. İletişimsel problemleri değerlendirin.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Finansal konular gündeme geliyor. Yatırımlarda değişiklik yapmak yerine analiz ve değerlendirme daha doğru olabilir. Bazı kişilerin agresif tavırları karşısında güveninizi yitirebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sevdiğiniz kişiyle açıkça konuşmalısınız. Anlaşılır ve içtenlikle aktarımınız aranızdaki gerginliği hafifletecektir. İş ilişkilerinde özellikle akşam saatlerinde baskın tavırlar zorlayıcı olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kendinize dikkat etmenin zamanı geldi. Dolunayın etkisi ile işinizin yoğunluğu sizi yorgun düşürebilir. Başlamayı düşündüğünüz diyet, spor vb için hazırsınız. Kendinize zaman ayırmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Düşlediğiniz aşk kapınızı çalıyor. Tahmin etmediğiniz bir kişi size ilanı aşk edebilir ya da siz sosyal çevrenizden tanıdığınız daha önce düşünmediğiniz bir kişiye aşık olabilirsiniz.


Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova