17 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Yeni kişilerle tanışabileceğiniz sürpriz davetlere katılabilirsiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Arkadaşlarınızın fikirleri ve sevdiğinize karşı duygularınız arasında kalabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yaratıcılığınız ile farklı fikirlerinizi paylaşabilir, kariyerinizde beklenmedik bir atılım yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu kariyeriniz ve aileniz arasında seçim yapmaya zorlayabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Yeni tanıştığınız birileri sürpriz bir şekilde sizi ideallerinize taşıyabilir. Zihinsel olarak size yol gösterebilir. Oysa içinizden bir ses daha fazla eğitime ihtiyacınız olduğunu söylüyor.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Daha yaratıcı ve teknolojik bir iş teklifi alabilirsiniz. Mantığınız fırsatları değerlendirerek birikiminizi arttırabileceğinizi söylese de sezgileriniz gelirinizi korumanızı söyleyebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Sürpriz bir kişi ya da sevdiğiniz ile beklenmedik romantik anlar yaşayabilirsiniz. Ancak ikili ilişkilerinizde, özellikle eşinizle, mantığınız ve kalbiniz arasında sıkışmış hissedebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bu sabah işiniz yerinizde para ile ilgili olumlu, sürpriz bir haber alabilirsiniz. Sezgileriniz bu gelişme ile yeni girişimlerde bulunmanızı söylese de zorlayan bazı fikirler çıkabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Farklı bir aşk mümkün. Sevdiğiniz sizi şaşırtacak ve bu yaratıcı davranış ilişkinizi başka bir boyuta taşımayı düşünmenizi sağlayacak. Arkadaşlarınız bu konuda aynı fikirde olmayabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İş yerinizde beklenmedik gelişmeler sonucu eviniz ve kariyeriniz arasında bazı seçimler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ailenizi ilgilendiren bu konuda yaratıcı çözümler bulabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kısa bir seyahatte, beklenmedik bir aşka tutulabilirsiniz. Evliyseniz sürpriz bir bebek haberi de olabilir. Kalbiniz ideallerinizin peşinden gitmenizi söylese de mantığınız karşı çıkabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Eviniz ya da aileniz ile ilgili beklenmedik bir haber alabilirsiniz. Yeni bir ev ya da kredi ile ilgili sezgileriniz ile mantığınız arasında gidip gelirken orijinal bir sonuç çıkabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sıra dışı, orjinal konular ilginizi çekebilir. Eşiniz ile romantik bir seyahat te bir fikir olabilir. Ancak ikili ilişkilerde kalbinizin olduğu kadar mantığınızın da sesini dinlemelisiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İşinizde başarının ödülü olarak beklenmedik bir para alabilirsiniz. Hizmet etme merakınız ile ilgili iç sesiniz sizi uyarsa da fedakarlıktan vazgeçmeyebilirsiniz. Yaratıcı çözümler olabilir.

Sorularınızı ve Takip için: 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem