18 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Aşk hayatınız ile ilgili harekete geçmek isteyeceğiniz bir sabaha uyanabilirsiniz. Hayatın tadını çıkarmak önceliğiniz olsa da Finansal açıdan kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. Günü abartılara kaçmadan keyif yaparak geçirebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İşlerinizi halletmek için gerekli enerji ile güne başlıyorsunuz. Evinizde kendinizi şımartmak istediğiniz bir günde eşiniz sorumluluklarınızı hatırlatabilir. Öğleden itibaren rahatlayarak daha sakin bir gün geçirebileceksiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sevdiğiniz ya da çocuklarınızla kısa bir seyahate çıkmak, eğlenceli bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. İşiniz ile ilgili sorumluluklarınız sizi sabah saatlerinde alıkoyabilir. Sonrasında hobilerinizle ilgilenebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İçinizdeki heyecanı alışverişe yaparak atmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınız ile ilgili programlar sizi sabah saatlerinde oyalasa da öğleden sonranızı kendinize ayırabilirsiniz. Harcamalarınızda uzun dönemli düşünmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün özel olduğunuzu hissetmek, pohpohlanmak, kendinizi göstermek, alkışlanmak isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde ailevi sorumluluklarınız öne çıksa da günü kendinize ayırabilirsiniz. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Ruhunuzu dinlendirmek ve kendinizi şkmartmak için iyi bir gün olabilir.  Acele karar vererek harcamalar yapmaktan çekinmelisiniz. Kardeşleriniz sizi bu konuda uyarabilir.  

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Oldukça enerjik ve aktif bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınız ile keyifli bir program yapabilirsiniz ancak sabah saatlerinde parasal anlamda kendinizi kısıtlanmış hissetmeniz olası. Öğleden sonranın tadını çıkartın.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İşinizde gerçekleştirdikleriniz için takdir edilmek arzusu içindesiniz. Kendinizi fedakarca işinize adamış hissedebilirsiniz. Kendinizi olumsuz duygulara kaptırarak kısıtlamak yerine koşulları iyi değerlendirmeye bakmalısınız.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Yeni şeyler öğrenmek, uzak yolculuklar yapmak ve değişik kültürleri tanımak isteyeceğiniz bir güne uyanıyorsunuz. Arkadaşlarınızla yaz tatili planlarınızı yapabilirsiniz. Unutmayın ki bazen önünüzdeki tek engel sizsiniz.  

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Maddi açıdan kendinizi güvende hissediyorsunuz. Ancak harcamalarınızı yaparken buna güvenerek değil geleceğe yönelik düşünerek yapmalısınız. Arkadaşlarınızın bu konuda sizi uyarması hoşunuza gitmeyebilir. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Eşinizle uzak bir seyahat hayali içinde olabilirsiniz. Sabah işiniz ile ilgili sorumluluklarınız sebebi ile pek bir program yapmanız mümkün olmasa da günün geri kalanını birlikte keyifle geçirebilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kendinizi iyi hissetmek için kendinize vakit ayırmalısınız. Spora başlamak, yeni bir diyet programı ya da masaj gibi sağlıklı yaşam programları iyi gelebilir. Okul ya da seyahatleriniz sebebi ile gerçekleştiremeyeceğinizi düşünseniz de yeni bir başlangıç iyi olabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova