19 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
İş ile ilgili detaylı analiz, plan, program yapmak için organize olabilirsiniz. Sabah yanılsamalar olsa da algılarınızın açık, yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünü değerlendirmelisiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Sabah bazı yanılgılara kapılsanız da yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugün toplumsal yardımlaşma çalışmaları için organize olabilirsiniz. Sanatçı ve spritüel liderlerle tanışabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Evinizde yapılması gereken işleriniz ve organize etmeyi düşündüğünüz davetleri planlamak için güzel bir gün. İşinizle ilgili konularda sabah saatlerinde yanlış anlaşılmalar olabilir. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Deniz aşırı seyahat programları yapabilirsiniz. Hukuki işleriniz var ise elinizdeki verileri değerlendirmek için bugün kullanabilirsiniz. Sanatsal konulara merak salabilirsiniz. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Maddi konularda değerlendirmelerinizi yapmak ve finansal planınızı yenilemek için doğru bir zaman olabilir. Spiritüel ve mistik konuların ilginizi çekeceği bir gün olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sezgilerinizin yüksek olduğu bugün eşiniz ya da ortağınız ile duygularınızı paylaşabilir, aklınızdaki konuları etraflıca görüşebilirsiniz. Güzel bir haftaya hazırlanabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
 İşinizle ilgili yapılması gereken analiz ve değerlendirmeler aklınızı meşgul ediyor olabilir. Kendinizi fedakarca işinize adayabilir, yaratıcılığınızdan faydalanabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
 Arkadaşlaınızla keyifli bir program organize edebilirsiniz. Sanatsal yaratıcılığınızı kullanarak, hobilerinize vakit ayırabilirsiniz. Yardımlaşma ve hayır işlerinin organizasyonunda bulunabilirsiniz.

 Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
 İşiniz ile ilgili yeni dönemin analiz, plan ve organizayonunu yapacağınız bir haftaya giriş hazırlıkları yapıyorsunuz. Eviniz ve ailenizin işiniz ile ilgili konulardaki duruşu kafanızı karıştırabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
 Yazılı ve sözlü iletişimde büyüleyici bir yaratıcılığa sahipsiniz. Yeni konuları öğrenmek ve aktarmak üzere çalışmalar yapabilirsiniz. Analitik düşünce ve detaycılığınızı bu konuda kullanabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Yatırımlarınızı, gelir dışı kaynaklarınızı yeniden yapılandırmak için analiz ederken gelir ve giderlerinizi iyi değerlendirmelisiniz. Sabah saatlerinde yanılgılara kapılabilirsiniz. 

 Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sezgileriniz oldukça yüksek. Özellikle ortaklık çalışmalarınız var ise söz konusu durumu analiz edebileceğiniz ve değerlendirebileceğiniz bir gün olacak. Duygusal davranmamaya özen göstermelisiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova