2 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah kariyeriniz ve gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili yeni görevler, sözleşmeler gündeme gelebilir. Öğleden sonra iş ilişkilerinde şanslısınız. İşleri toparlamak için güzel bir gün.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Günün ilk saatlerinde işiniz ya da eğitiminiz gereği bir seyahate çıkmanız ya da araştırma yapmanız gerekebilir. Bu seyahatte ideallerinizi gözden geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Finansal yatırımlarınız konusunda yeni planlar yapabilir ve kazançlarınızı arttırmak üzere yeni görevler alabilirsiniz. Öğleden sonra maddi konularda şanslı olacaksınız.  

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Mevcut ilişkinizi sorumluluğunu alarak ciddi adımlar atma düşüncenizi gözden geçirebilirsiniz. Öğleden sonra aşk ve ilişkiler konusunda şanslısınız. Yeni bir ilişki için erken olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde yeni projeler ve yeni sorumluluklar ile ekibinizi ve görev alanınızı genişletebilirsiniz. Günün ikinci yarısında görüşmelerinizi yapabilir, işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bir hobinizi işe çevirmeyi düşünüyorsanız geleceğe yönelik sağlam adımlar atmak isteyeceğiniz bir sabah. Risklerinizi iyi değerlendirmelisiniz. Romantik ve keyifli bir öğleden sonra.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Evinizle ilgili yapılacak işler için ödemeler ortaya çıkabilir. Evinizden çalışıyorsanız maddi konular ile ilgili kararlar almanız gerekebilir. Apartman yöneticiliği size teklif edilebilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sorumlulukla seyahatleriniz, yazışmalarınız, görüşmeleriniz ile ilgili işlerinizi görmek istiyorsunuz. Bazı alanlarda kendinizi kısıtlanmış hissetseniz de öğleden sonra şanslı olacaksınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Yıl başlangıcı ile finansal konularda beklediğiniz noktalar çözülmeye başlıyor. Yeni bir sözleşme, yıllık plan söz konusu olabilir. Öğleden sonra netlik kazanamasanız da şans sizden yana.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sosyal organizasyonlarda aldığınız görevler ya da arkadaşlarınızla yaptığınız işlerde duygusal tatmin arıyorsunuz. Geleceğe umutla baktığınız bugün şefkatli ve romantik olabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyer sorumluluklarınız ve ödevleriniz ağır ve kısıtlayıcı gelse de stratejik olarak doğru adımları attığınızı hissedebilirsiniz. Öğleden sonra meditasyon, yoga vb ile rahatlayabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sosyal ilişkileriniz başka sorumluluklar almanız ve ideallerinize ulaşmanızda yardımcı olabilir. Yeni ilişkiler kurabileceğiniz bugünü arkadaşlarınızla keyif yaparak da geçirebilirsiniz.

Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova