20 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Önümüzdeki bir ay süresince farklı sosyal ortamlara girebilir, toplumsal yardımlaşma çalışmalarında görev alabilirsiniz. Geleceğe yönelik sağlam girişimlerde bulunabileceğiniz bir gün.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
İnovatif düşünce yapısı ile kariyerinizde parlayacağınız ve toplumda takdir gören çalışmalara imza atabileceğiniz bir ay olacak. Yaratıcılığı analiz yeteneği ile birleştirmek kazandıracak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)            
Sıra dışı bir seyahat ya da eğitim ile hayatınıza renk katabilirsiniz. İdeallerinizi savunurken sabit fikirli olmamaya özen göstermelisiniz. Maddi açıdan şanslı yatırımlarda yer alabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Yatırımlarınızı arttırmak ve farklı bir gelir dışı kaynak çözümüne ulaşabileceğiniz yaklaşık bir aylık süreç sizi bekliyor. Önemli kişiler ile görüşmelerinizi yapmak için güzel bir gün.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Sıra dışı bir ortaklık söz konusu olabilir. Otoriteye karşı gelmek yerine özgürlük arzunuzu yalın bir iletişim ile aktarmanın hem eş hem de ortağınız ile ilişkinize olumlu etkisi olacaktır.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
İdealist bakış açısı ile iş yerinizde birçok işe kendi başınıza talip olabilirsiniz. Yaratıcı projelerde yer almak için ekiplerde liderlik edebileceğiniz pozisyonlar daha iyi olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Yaratıcılığınız ve sıra dışı zevk alma stiliniz ikili ilişkilerde cazibenizi arttırıyor. Kariyerinizde şanslı olduğunuz bu dönemde finansal sorumluluklar alarak somut adımlar atabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Aile içinde bazı konularda liderlik yapabilirsiniz. Aile büyükleri ile sıra dışı ilişkinizi pekiştirme fırsatı yakalayacağınız bu dönemde sağlam adımlarda ideallerinize ulaşabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Hayatınızda iletişimin önemli rol oynayacağı ve hız kazanacağı bu dönemde organizasyonlarda yer alabilirsiniz. İşinizde analitik çalışmalar içinde olabilir, değerlendirmeler yapabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Maddi konularda farklılık yaratacağınız bir dönem olabilir. Gelirlerinizi yaratıcı şekilde değerlendirebilirsiniz. Cazibenizin yüksek olduğu bugünde ikili ilişkilerde de şanslısınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Özgüveninizin yüksek, kendinizi iyi hissettiğiniz bir döneme giriyorsunuz. Dış görünüşünüz ile ilgili farklılıklara gidebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili yeni sorumluluklar alabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacağınız, yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir döneme giriyorsunuz. Bu zenginliği başkaları ile paylaşmadan fikirlerinizin olgunlaşmasını bekleyebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova