21 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Sabah saatlerinde iş yerinde yoğun ve detaylı çalışmalar içinde olabilirsiniz. Sonrasında iş ve özel ilişkilerinizde uyumu yakalayacaksınız. Yeni kişilerle tanışmak için fırsat olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün yaratıcı ve çalışkan yönünüzü üstlerinizin fark etmesini sağlayacak adımlar atabilirsiniz. İş görüşmelerinizi gerçekleştirmek için öğleden sonrayı beklemek faydalı olacaktır.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Farklı konular ilginizi çekebilir; bu konular ile ilgili araştırma yapabilirsiniz. Öğleden itibaren ikili ilişkilerde uyumu yakalayarak, özellikle beğendiğiniz bir kişi ile flört edebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Meraklı ve araştırma heyecanı içinde ihtiyaç duyduğunuz verilere ulaşabileceğiniz bir sabah olacak. Özellikle ebeveynler ile ilişkinizi dengeyi sağlamanız için güzel bir gün olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Günün ilk yarısını maddi değerlendirmenizi yapmak ve parasal işlerinizi halletmek için kullanabilirsiniz. Sonrasında ise ahenk içerisinde sohbetlerde yer alacağınız bir gün sizi bekliyor.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İşlerinizi toparlamanın ve kendinize çeki düzen vermenin zamanı geldi. Organizasyon yeteneğiniz ile hedeflediğiniz işleri bitirebilir, maddi konuları yetkililere danışabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İkili ilişkilerde zorlandığınız bazı dönemlerin aksine bugün dengeyi ve uyumu rahatlıkla yakalayacaksınız. Özellikle eşinizle görüşmek istediğiniz konuları öğleden sonra görüşebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Arkadaşlarınız ve sosyal çalışmalar için koşuşturmanın ardından kendinize biraz zaman ayırmalısınız. Kendinizi yenilenmiş ve dinç hissetmek için zihniniz ve bedeniniz uyum içinde olmalı.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İşte detaylar ile uğraşmak sizi biraz yormuş olabilir. Sabah kalan işlerinizi tamamlayarak öğleden itibaren arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, keyifli sohbetlerde bulunabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İşinizde gelecek vadeden projeleri etraflıca analizden sonra şekillendirdiğiniz bir gün olabilir. Fikirlerinizi başkaları ile paylaşmak ve bu kişiler vasıtasıyla hayata geçirmek elinizde.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sabah saatlerinde yine maddi konular gündeminizde olabilir; gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Sonrasında seyahat ve sosyalleşme planları yapabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İkili ilişkilerde biraz huzursuz, biraz detaycı bir sabah yaşayabilirsiniz. Ancak öğleden itibaren ortak paylaşımlarınız ve duygularınız hakkında dengeyi ve uyumu yakalayabileceksiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova