22 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Üstleriniz ile zıtlaşmak için pek uygun bir gün değil. İçinde bulunduğunuz durum abartılarak gerginlik büyüyebilir. Akşam arkadaşlarınızla keyifli sohbetler ile rahatlayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
İş yerinizde dengeyi sağlamaya çalışıyorsunuz ancak güçlü bir kişinin yarattığı kaotik durum kulaktan kulağa yayılabilir. Durumu açığa kavuşturmak için akşam saatlerinde görüşebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 
Hayatınızda dramatik gürültü yoğunluğundan sıkılabilir; otoriter kişilerle gerginlik yaşamaktan yorulabilirsiniz. Yaratıcı işler ile uğraşmak ve yeni konulara merak salmak çözüm olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
 Eşiniz ya da ortağınız ile aranızda geçen çekişmenin ardından aile içi dengeyi tutturmakta zorlanabilirsiniz. Olayları abartmadan anlaşılır bir dil ile fikrinizi aktarmanız faydalı olacaktır.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
İş yerinizde önemli görüşmeler için iyi bir gün olmayabilir. İçinizden geçenleri abartarak anlatmanız gerginliğin daha da tırmanmasına yol açıyor. Akşam saatlerinde rahatlayacaksınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Maddi konularda, özellikle risklerinizi yöneten kişiler ile ego savaşlarına girmemelisiniz. Arkadaşlarınızın isteklerini kendi duygusal ihtiyaçlarınız önüne alırken dikkatli olmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
İlişkilerinizde her zamankinden daha çok denge ihtiyacı içindesiniz. Aile büyüklerinizden biriyle kariyeriniz hakkında çekişmeli konuşmalar geçebilir. İletişimdeki gerginlik akşam hafifliyor.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Geleceğe yönelik planlarınızı yaparken toplumsal kuralları hafife almamalısınız. Siz kendi kurallarınıza göre oynamak isterken yenilebilirsiniz. Akşam aile ile sohbet rahatlatıyor.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Sosyal hayatınızın aktif olduğu bugünde maddi durumunuzu abartarak toplumda güç sahibi olmak size fayda sağlamayacaktır.  Gün sonuna doğru keyifli sohbetler ile gerginlik dağılıyor.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Kendinizi güçlü hissettiğiniz bugünde ikili ilişkilerde karşınızdakinin duygularını abarttığını düşünebilirsiniz. Özellikle kariyerinizi ilgilendiren kişiler ile ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
İş yerinde ortaya çıkan bazı gizli konular ile abartılı tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlanıyorsanız karşılıklı konuşmak için akşam saatlerini beklemelisiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Sosyal çevrenizden büyük biri ile gerginlik yaşamanız olası. Ancak konuyu dramatik hale getirmek yerine karşılıklı fikir alışverişine çevirebilirsiniz. Gece kendinize vakit ayırmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova