23 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
İkili ilişkiler konusunda harekete geçek istediğiniz bir sabah olacak. Özellikle özel ilişkilerinizde dengeyi korumaya çalışarak yeni ortaklıklar ya da önemli girişimlerde bulunmamalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Günlük hayatınızda daha fazla sosyalleşme isteği, iş ilişkilerinde denge içinde olma arzusu içindesiniz. İçinizdeki enerjiye rağmen bugün yeni girişimleri ertelemeniz faydalı olacaktır.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 
Rekabetten güç kazandığınız, yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir gün. Önemli kararlar almak, özellikle risklerinizle ilgili, yeni projelere başlamak için iyi bir gün olmayabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Evdeki işleriniz için gerekli enerji ile uyanacaksınız. Ailenizin geçmişi ile ilgili bazı konular ortaya çıkabilir. Önemli kararları değerlendirmeli, son noktayı koymak için beklemelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Kısa bir seyahate çıkabilir, dinamik, hareketli bir sabah geçirebilirsiniz. Özellikle seyahatte aksaklıklara dikkat etmelisiniz. Önemli anlaşmalara imza atmak bugün doğru olmayabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İşiniz ile ilgili parasal konular gündeme gelebilir. Bazı kişilerle yapacağınız görüşmeler sonucunda harekete geçmek isteyebilirsiniz. Ancak yeni adımlar atmak için biraz düşünmelisiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
İlişkilerinizde huzurun önem taşıdığı bir gün. Arkadaşlarınızla olmaktan mutluluk duyacaksınız. Enerjik yapınız ile aceleci davranabilirsiniz. Ancak diplomatik, objektif olmakta fayda var.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Zihninizin hızla çalışacağı bugünde kendi iç sesinizle karamsarlaşmak yerine yaratıcılığınızı kullanmalısınız. Rahatlamak, meditasyon, içsel çalışmalar yapmak için güzel bir gün olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Arkadaşlarınızla, organizasyonlarda ya da ekip çalışmalarında aktif ve dinamik bir sabah olacak. Bugün yeni oluşumlarda yer almaya heveslenebilirsiniz. Önemli bir karar için beklemelisiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Bu sabah işinizde hareketli ve heyecanlı gelişmelerin yaşanacak. Geçmişten gelen bazı projeler yeniden ortaya çıkabilir. Yeni girişimlerde bulunmak yerine değerlendirme yapmanız faydalı olur.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Yabancı ülkelere, eğitime ve seyahate meraklısınız. Keşfetmek, yeni deneyimler yaşamak isteyen, maceracı ruhunuz bugün yeni planlar yapmaya yönlendirebilir. Son karar için beklemelisiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili uzun süre önce görüşülmüş konular yeniden ortaya çıkabilir. Sabah saatlerinde bu sizi heyecanlandırsa da yeni bir girişim için bugün uygun olmayabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova