29 Ocak 2014 Çarşamba

23 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
İkili ilişkiler konusunda harekete geçek istediğiniz bir sabah olacak. Özellikle özel ilişkilerinizde dengeyi korumaya çalışarak yeni ortaklıklar ya da önemli girişimlerde bulunmamalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Günlük hayatınızda daha fazla sosyalleşme isteği, iş ilişkilerinde denge içinde olma arzusu içindesiniz. İçinizdeki enerjiye rağmen bugün yeni girişimleri ertelemeniz faydalı olacaktır.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 
Rekabetten güç kazandığınız, yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir gün. Önemli kararlar almak, özellikle risklerinizle ilgili, yeni projelere başlamak için iyi bir gün olmayabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Evdeki işleriniz için gerekli enerji ile uyanacaksınız. Ailenizin geçmişi ile ilgili bazı konular ortaya çıkabilir. Önemli kararları değerlendirmeli, son noktayı koymak için beklemelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Kısa bir seyahate çıkabilir, dinamik, hareketli bir sabah geçirebilirsiniz. Özellikle seyahatte aksaklıklara dikkat etmelisiniz. Önemli anlaşmalara imza atmak bugün doğru olmayabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İşiniz ile ilgili parasal konular gündeme gelebilir. Bazı kişilerle yapacağınız görüşmeler sonucunda harekete geçmek isteyebilirsiniz. Ancak yeni adımlar atmak için biraz düşünmelisiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
İlişkilerinizde huzurun önem taşıdığı bir gün. Arkadaşlarınızla olmaktan mutluluk duyacaksınız. Enerjik yapınız ile aceleci davranabilirsiniz. Ancak diplomatik, objektif olmakta fayda var.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Zihninizin hızla çalışacağı bugünde kendi iç sesinizle karamsarlaşmak yerine yaratıcılığınızı kullanmalısınız. Rahatlamak, meditasyon, içsel çalışmalar yapmak için güzel bir gün olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Arkadaşlarınızla, organizasyonlarda ya da ekip çalışmalarında aktif ve dinamik bir sabah olacak. Bugün yeni oluşumlarda yer almaya heveslenebilirsiniz. Önemli bir karar için beklemelisiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Bu sabah işinizde hareketli ve heyecanlı gelişmelerin yaşanacak. Geçmişten gelen bazı projeler yeniden ortaya çıkabilir. Yeni girişimlerde bulunmak yerine değerlendirme yapmanız faydalı olur.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Yabancı ülkelere, eğitime ve seyahate meraklısınız. Keşfetmek, yeni deneyimler yaşamak isteyen, maceracı ruhunuz bugün yeni planlar yapmaya yönlendirebilir. Son karar için beklemelisiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili uzun süre önce görüşülmüş konular yeniden ortaya çıkabilir. Sabah saatlerinde bu sizi heyecanlandırsa da yeni bir girişim için bugün uygun olmayabilir.

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...