24 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Eşiniz ya da ortağınız ile fikir paylaşımlarında direkt ve açık olabilirsiniz. İçinizden geçenleri yapıcı şekilde ortaya koymanız faydalı olacaktır. İş ilişkilerinde şanslı olacaksınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
İş yerinizde dinamik ve aktif bugünde kariyerinizle ilgili görüşmeler, yazışmalar yapabilirsiniz. Kendinizi net şekilde ifade edebileceksiniz. Öğle sonrası destek almanız daha kolay olacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Yaratıcılığınızı kelimelere dökebildiğiniz, etrafınızdakileri açık sözlülüğünüzle büyüleyebileceğiniz bir gün olabilir. Ticari yazışmaları yapabilirsiniz. Maddi konularda şanslı olacaksınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Ailenizle gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili fikir paylaşımında bulunabilir, alınan kararlar sonucunda anlaşmalar yapabilirsiniz. Aşktan yana şanslı olduğunuz bugünün tadını çıkarın.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Eşiniz ile iletişiminizin yoğun, derin ve samimi olacağı bugünden faydalanmalısınız. Karşılıklı oturup içinizden geçenleri etraflıca konuşmanız sizi mutlaka daha da yakınlaştıracak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
İş yerinizde toplantılara katılmak, görüşmeler yapmak ve özellikle finansal konuları konuşmak için iyi bir gün. Projeler ile ilgili detayları en ince ayrıntısına kadar netleştirebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Enerji ve heyecanınız size bugün yaratıcı, farklı işlere imza atma fırsatı tanıyacak. Sözel yaratıcılığınızı kullanarak aile bireylerinizin gönlünü alabilirsiniz. Maddi açıdan şanslısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Sezgilerinizin yoğun olduğu bugünde sanatsal yaratıcılığınızı hobileriniz ile ortaya koyabilirsiniz. Ailenizle hoş sohbetlerde bulunabilir, yeni bir emlak yatırımı için el sıkışabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Arkadaşlar arasında ve sosyal organizasyonlarda fikirlerinizi açıklıkla dile getireceğiniz, aktif, dinamik bir gün olacak. Maddi durumunuzu kuvvetlendirmek için girişimde bulunabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Kariyerinizi ya da toplumdaki yerinizi bir adım öteye götürecek girişimlerde bulunabilirsiniz. Bunun için maddi durumunuzu güçlendirecek görüşmelere ayıracağınız güzel bir gün olabilir.  

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Fikirlerinizi açık ve net olarak ortaya koyuyorsunuz. Uzun zamandır sizi heyecanlandıran eğitim ya da seyahati planlayabilirsiniz. Rahatlamak için bugünü kendinizi şımartmaya ayırabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Duygularınızı ve yaratıcılığınızı, üretmeye yönelik çalışmalarda kullanmalısınız. Arkadaşlarınızla yeni kişilerle tanışıp, sosyal ağınızı geliştirebileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova