29 Ocak 2014 Çarşamba

24 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Eşiniz ya da ortağınız ile fikir paylaşımlarında direkt ve açık olabilirsiniz. İçinizden geçenleri yapıcı şekilde ortaya koymanız faydalı olacaktır. İş ilişkilerinde şanslı olacaksınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
İş yerinizde dinamik ve aktif bugünde kariyerinizle ilgili görüşmeler, yazışmalar yapabilirsiniz. Kendinizi net şekilde ifade edebileceksiniz. Öğle sonrası destek almanız daha kolay olacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Yaratıcılığınızı kelimelere dökebildiğiniz, etrafınızdakileri açık sözlülüğünüzle büyüleyebileceğiniz bir gün olabilir. Ticari yazışmaları yapabilirsiniz. Maddi konularda şanslı olacaksınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Ailenizle gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili fikir paylaşımında bulunabilir, alınan kararlar sonucunda anlaşmalar yapabilirsiniz. Aşktan yana şanslı olduğunuz bugünün tadını çıkarın.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Eşiniz ile iletişiminizin yoğun, derin ve samimi olacağı bugünden faydalanmalısınız. Karşılıklı oturup içinizden geçenleri etraflıca konuşmanız sizi mutlaka daha da yakınlaştıracak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
İş yerinizde toplantılara katılmak, görüşmeler yapmak ve özellikle finansal konuları konuşmak için iyi bir gün. Projeler ile ilgili detayları en ince ayrıntısına kadar netleştirebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Enerji ve heyecanınız size bugün yaratıcı, farklı işlere imza atma fırsatı tanıyacak. Sözel yaratıcılığınızı kullanarak aile bireylerinizin gönlünü alabilirsiniz. Maddi açıdan şanslısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Sezgilerinizin yoğun olduğu bugünde sanatsal yaratıcılığınızı hobileriniz ile ortaya koyabilirsiniz. Ailenizle hoş sohbetlerde bulunabilir, yeni bir emlak yatırımı için el sıkışabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Arkadaşlar arasında ve sosyal organizasyonlarda fikirlerinizi açıklıkla dile getireceğiniz, aktif, dinamik bir gün olacak. Maddi durumunuzu kuvvetlendirmek için girişimde bulunabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Kariyerinizi ya da toplumdaki yerinizi bir adım öteye götürecek girişimlerde bulunabilirsiniz. Bunun için maddi durumunuzu güçlendirecek görüşmelere ayıracağınız güzel bir gün olabilir.  

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Fikirlerinizi açık ve net olarak ortaya koyuyorsunuz. Uzun zamandır sizi heyecanlandıran eğitim ya da seyahati planlayabilirsiniz. Rahatlamak için bugünü kendinizi şımartmaya ayırabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Duygularınızı ve yaratıcılığınızı, üretmeye yönelik çalışmalarda kullanmalısınız. Arkadaşlarınızla yeni kişilerle tanışıp, sosyal ağınızı geliştirebileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz.

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...