25 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Bugün arkadaşlarınızla fikir ayrılığına düşecek maddi konuları ertelemeniz faydalı olur. Uzlaşmaya çalışmak için doğru bir gün olmayabilir. Kendinizi ve karşınızdakini zorlamamalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Özel ilişkiniz ve kariyeriniz arasında gidip gelebilirsiniz. Eşinizin kariyerinizi ya da kariyerinizin ilişkinizi baskıladığı hissi konusunda bugün bir karara varmamanız faydalı olur.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)            
Hayalinizdeki hayat ile yaptığınız iş ya da yaşam düzeniniz bir olmayabilir. Hedefe ulaşma yolunda şu anki durumun engel oluşturduğunu düşünebilirsiniz. Ümitsizliğe kapılmayın ve rahatlayın.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Çocuklar ya da özel ilişkiniz sebebi ile tutkularınızın peşinden gidemediğinizi hissedebilirsiniz. Neden böyle hissettiğinizi sorgulamalısınız. Önemli bir karar vermek için beklemelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Aileniz ya da evinizle ilgili önemli konular gündeme gelebilir. Eşiniz sizinle aynı fikirde olmayabilir. Fikrinizi diretmek yerine beklemelisiniz. Kendinizi net ifade edemiyor olabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
İş ya da sağlığınızla ilgili bir konu ortaya çıkabilir. Bir eğitim ya da seyahat isteğinizi bu yüzden erteleyebilirsiniz. Bunu engel olarak görmek yerine çözmeye çalışmanız faydalı olacaktır.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Aşk hayatınızı entelektüel paylaşımdan öteye götürmek ve karşınızdakine açılmak isteyebilirsiniz. Güvende hissetme arzusu ve sorumluluklar size engel olabilir. Beklemenizde fayda var.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Aileniz ve evinizle ilgili sorumlulukların duygularınızı dışa vurmaktan alıkoyduğunu hissedebilirsiniz. Stres yapmak yerine bunları kabul edip zamanla ailenizle paylaşım faydalı olacaktır.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
İçten içe sizi durdurmaya çalıştığını düşündüğünüz engelleri aslında kendi kendinize yaratıyor olabilirsiniz. Bunu dile getirmekte ve kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Rahat olmalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Maddi konular ile ilgili fikrinizi beyan etmekten çekinebilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki yeriniz ya da etrafınızdaki kişilerin tavırlarının sizi baskı altına soktuğunu düşünebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Kariyeriniz, statünüz ve geleceğinizi ilgilendiren bir konu fikirlerinizi ve duygularınızı karıştırabilir. Yeni sorumluluklar almanızı gerekiyor ve bu mantıklı gelmiyorsa biraz beklemelisiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Seyahat ve eğitime biraz ara verip kendinizi dinlemeniz gereken bir gün olabilir. Zihninizdeki yoğunluk sorumluluklarınızın duygusal baskısı ile ağır gelse de rahatlamaya çalışmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova