26 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Dünden daha neşeli, keyifli bir gün. Duygularınızla hareket ederseniz yanılgılara kapılabilirsiniz. Gün içinde ikili ilişkilerde olumlu adımlar atılabilir. Akşam sürprizler yapabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Finansal konularda olumlu haberler alabileceğiniz bir gün olsa da sabah saatlerinde yanılsamalara karşı gözünüzü açık tutmalısınız. Öğleden sonra iş ilişkilerinizde uyumu yakalayacaksınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
Eşinizle ya da ortağınızla keyifli, neşeli bir gün geçirebilir; ikili ilişkileriniz hakkında iyimser bir hava yakalayabilirsiniz. Akşam arkadaşlarınızın hoş bir sürprizi sizi şaşırtabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Kendiniz için felekten bir gün çalmak, iş yerinizde olsanız bile keyifli bir şeyler yapmak size mutluluk verecek. Maddi konularda büyüklerinizle olumlu görüşmeler yapabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Yaşadığınızı hissetmek, hayatın tadını çıkarmak, sevdiğiniz ve hobinizle keyifli bir gün geçirmek arzusu içindesiniz. Akşam sıra dışı konulara, farklı kültürlere merak duyabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Evde keyifli bir sabaha uyanıyorsunuz. Ailecek kutlama yapmak, bir araya gelmek için güzel bir gün olabilir. Sabah eşinizle ilgili yanılgılara kapılabilirsiniz. Maddi bir sürpriz olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Kısa bir seyahat ya da kardeşlerinizle geçireceğiniz neşeli, eğlenceli bir gün olabilir. Sevdiğiniz kişi ile olumlu adımlar atabileceğiniz bir akşamüstü olabilir. Akşam saatlerinde bir sürprize hazır olun.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Bugün maddi konularda olumlu sonuçlar alabilir, sanatsal yaratıcılığınızın potansiyelini kullanarak hobilerinizle vakit geçirebilirsiniz. Öğleden sonra ebeveynlerinizle uyum içinde olacaksınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Kendinizi neşeli, heyecanlı ve kutlamaya hazır hissedebilirsiniz. Tüm bunlar sabah sizi yanlış anlaşılmalara açık bırakabilir. Sevdiğinizden bir sürpriz ya da sürpriz bir aşka hazır olun.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Bu sabah manevi ve ilahi konula hakkında okuyarak yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Öğleden sonra kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak bir büyüğünüz ile olumlu bir görüşme yapabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Arkadaşlarınızla iyimser, keyifli bir gün geçirmek üzere planlar yapabilirsiniz. Özellikle öğleden sonra karşı cins ile ilişkileriniz uyum içinde olacak. Akşam sürpriz haberler alabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Duygusallığınız sizi özellikle kariyeriniz ile ilgili konularda yanlış anlaşılma ve yanılgılara sürükleyebilir. Finansal konularda akşam saatlerinde beklenmedik olumlu gelişmeler olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova