27 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Bugünü seyahat ve eğitim programı araştırmaları yapabilirsiniz. Öğleden sonra ikili ilişkilerinize cesaret ve hareketlilik geliyor. Akşam arkadaşlarınızla keyifli sohbetlerde bulunabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Maddi konularda maceraperest bir tavır içindesiniz. Olumlu gelişmelere rağmen dikkatli olmalısınız. Öğleden sonra iş yerinizde enerjik projeler ortaya çıkabilir. Geceye doğru iletişim hızlanıyor.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
İkili ilişkilerinizde, özellikle birlikte olduğunuz kişiye karşı, neşeli, keyifli ve özgürlükçü bir arayış içindesiniz. Öğleden sonra aşk hayatınızda daha cesur ve atak olabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
İşinizle ilgili uzak seyahatler, yeni deneyimler söz konusu olabilir. Evinizde yapılması gereken işler ile ilgili enerji bulabilirsiniz. Gece maddi konularda olumlu haber alabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Yaratıcılığınızı farklı, sıra dışı, heyecan verici konularda kullanabilirsiniz. Çocuklarınızla olumlu iletişim içinde olacaksınız. Öğleden sonra kısa bir seyahate çıkmanız gerekebilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Evinizde ve aile içinde enerjik, iyimser bir havanın hakim olacağı, hareketli bir gün sizi bekliyor. Öğleden sonradan itibaren finansal konularda hareketlilik gözlemleyebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Kısa seyahatler planlayıp, yeni konularda seminerlere katılma programı yapabileceğiniz bir gün. Enerjinizi efektif kullanmalısınız. Sözel yaratıcılığınızı ortaya koymak için güzel bir gece olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Finansal açıdan daha özgür ve kendinizi bağımsız hissetmek isteyebilirsiniz. Bu konuda olumlu adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Ailenizden bu konudan olumlu haber alabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Sezgilerinizle hareket edebileceğiniz, iyimser, enerjik ruhlu bir güne uyanıyorsunuz. Öğleden sonra arkadaşlarınızla hareketli programlar yapabilirsiniz. Geceye doğru iletişim hızlanıyor.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
İyi hissettiğiniz ve hayal gücünüzün iyi çalışacağı bugünü yaratıcı projeleri düşünmek için değerlendirebilirsiniz. Günün ikinci yarısında kariyeriniz ile ilgili konular hareketleniyor.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Arkadaşlarınızla kutlamalar planlayabileceğiniz, özveri ve fedakârlık gerektiren işler ile uğraşabileceğiniz bir gün. Gece yarısına doğru önemli yazışmalarınızı rahatça yapabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Kariyerinizde olumlu gelişmeler kaydedebileceğiniz, uluslararası kişiler ile görüşebileceğiniz bir gün olacak. Maddi konular günün ikinci yarısında hız kazanırken gece rüyalarınıza dikkat etmelisiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova