28 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Kariyerinizde stratejik planlar yapabileceğiniz bir gün. Teknolojik ve inovatif fikirlerle ortaya çıkabilir ya da duygusal olarak sizi etkileyecek sürpriz değişiklikler yapabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
İdeallerinize ulaşmak üzere geleceğe yönelik adımlar atabilirsiniz. Akşama doğru gizli bazı olayların ortaya çıkması ile şaşırabilirsiniz. Planlarınızı sıfırdan ele almak isteyebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               
Finansallarınızı gözden geçireceğiniz ve kendinizi güvende hissetmek için değişiklikler yapabileceğiniz bir gün. Akşam arkadaşlarınızdan beklenmedik duygusal çıkışlar gözlemleyebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Eşiniz ya da ortağınız ile ilgili geleceğe yönelik adımlar düşünebilirsiniz. Kariyerinizde sürpriz gelişmeler kararlarınızı değiştirebilir. İnovatif bir projenin içinde yer alabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
İş yerinizde stratejik toplantılarınızı yapabileceğiniz, başarı için yeni hedefler koyabileceğiniz bir gün. Ticari, iletişimsel ya da hukuki konuda beklenmedik gelişmeler olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Anın tadını çıkarmak üzere plan yapıyorsunuz. Bu hobinizi işe çevirmek, çocuklarla vakit geçirmek olabilir. Maddi alanda ani gelişmeler risklerinizle ilgili stratejik kararlar aldırabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Emlak alım satım, evinizi yenileme gibi konularda sağlam adımlar atabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde beklenmedik gelişmeler yaşanan akşamın ardından duygusal açıdan zorlanabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Kendinizi geliştirmek ve başkalarına duygularınızı aktarmak üzere yeni eğitimlere katılabilir, bununla ilgili stratejik adımlar atabilirsiniz. İş yerinizde beklenmedik olaylar ortaya çıkabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Gelir ve giderleriniz ile ilgili geleceğe yönelik stratejik düzenlemeleri yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde beklenmedik olaylar risklerinizi yeniden gözden geçirmenizi gerektirecek.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Sezgilerinizin kuvvetli olduğu, ilişkilerinizi geleceğe yönelik adımlarınızı düşünerek yönlendirebildiğiniz bir gün olabilir. Ailenizi ilgilendiren sürpriz bir gelişme sizi çok şaşırtabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Zihninizde geleceğe yönelik planlar yaptığınız bir gün olabilir. İç güdüleriniz stratejik düşünmenize yardımcı olacak. Akşam saatlerinde beklenmedik bir haber üzerine seyahate çıkabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Bugün sosyal organizasyonlarda stratejik görev alabilirsiniz. Gelir ve giderleriniz konusunda akşam saatlerinde sürpriz gelişmeler sizi şaşırtabilir ve görevlerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova