29 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Bugün orijinal fikirlerle ekiplerde liderlik rolü üstlenebilirsiniz. Abartılı duygular ile ailenizle ve kariyerinizi etkileyecek kişiler ile ilişkilerinizde çekişmeler yaşayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İşle ilgili sürpriz bir gelişme ortaya çıkabilir. Bunu kendi lehinize çevirmek için akılcı düşünmelisiniz. Eşinizin desteği sizi rahatlatabilir.  Akşam iş ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)      
İnançlarınızı kökten değişime sürükleyecek beklenmedik olaylar içinde bulunabilirsiniz. Gelir ve giderlerle ilgili sizi zorlayacak gelişmeler olabilir. Aşırı risk ve masraftan kaçınmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Kariyeriniz ile ilgili değişiklikler finansal açıdan beklenmedik sonuçlar ortaya koyabilir. Bonus gibi bir para söz konusu olabilir. İkili ilişkileriniz konusunda dikkatli olmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Eşiniz ile sürpriz bir seyahat ya da ortağınız ile ticari bir atılım ortaya çıkabilir. Bu ani gelişmeyi olumlu değerlendirmeli ve iş ilişkilerinizde agresif tavırlardan çekinmelisiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
İşinize tutkuyla bağlısınız. Ancak gelir dışı kaynaklarla ilgili sürpriz bir gelişmeyle düşüncelerinizi değerlendirebilirsiniz. Romantik ilişkilerde abartılı duygulardan kaçınmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Yeni bir aşk ya da mevcut ilişkinizi sürpriz bir şekilde evliliğe götürecek kararı verebilirsiniz. Sıra dışı bir durum. Aile içi ilişkilerinize özen göstermeli, dikkatli para harcamalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
İş sebebiyle evinizle ilgili ani bir alım, satım, renovasyon kararı alabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde iletişimde aşırılıklardan uzak durmalı ve sorumluluk bilinci ile hareket etmelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Yaratıcılığınızın oldukça yüksek olduğu bugünü beyin fırtınaları yaparak, sesli düşünme ve fikir alışverişine ayırmalısınız. Maddi konularda aşırılıklardan kaçınmalı ve sağlam durmalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Ailenizde ani olaylar sonucu sıra dışı parasal gelişmeler yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde aşırı duygusallık yaratabilecek bu durum ile kariyerinizde agresif tavırlardan çekinmelisiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün kendinizi ve en orijinal fikirlerinizi ortaya koyma günü olabilir. Zihninizin berraklığından faydalanarak sezgilerinizi duygularınız yerine fikir üretmeye yönlendirmeniz faydalı olur.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Parasal durumunuzla ilgili beklenmedik bir olay sizi daha özgür kılabilir, yeni yatırımlara yönlendirebilir. Arkadaş çevrenizde ilişkilerin kızışmasından duygusal olarak rahatsız olabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova