3 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Toplumsal olaylara karşı olan idealist bakış açınızla hareket ediyorsunuz. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde eşiniz ve ortağınızdan sert çıkışlar, rekabetçi yaklaşım görebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İşinizde farklı düşünerek, alternatif çözümler getirmeye çalışıyorsunuz. Yeni bir seyahat ya da maceraya atılabilirsiniz. Abartılı konuşmalar, boş vaatlerden uzak durmanız faydalı olur.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İdeallerinizi gözden geçirerek kendinize yeni yıl için bir plan yapabilirsiniz. Finansal konularda meydan okuma, acelecilik, aşırılık, bildiğinizi yapma gibi hareketlerden kaçınmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Özellikle aile içinde ve eşinizle olan ilişkinizde kafa tutan bir tarz sizi zor duruma düşürebilir. Kariyerinizde heyecanlı gelişmeler olabilecek bu sabah yaratıcı işlere yoğunlaşmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İkili ilişkilerinizde idealist ve farklı düşünüyorsunuz. Entelektüel paylaşımlar sizin için önem taşıyor. İşinizde güç savaşlarına girmek, mümkün olmayan vaatlerde bulunmaktan çekinmelisiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Alternatif çalışma alanları arıyor olabilirsiniz. Maddi konularda sabah süprizler olabilir. Öğleden sonra risklerinizi yöneten kişilerle çatışmalar ve tepkisellikten kaçınmanızda fayda var.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Enerjinizin yüksek olduğu bu sabah eşiniz ya da ortağınız sizi şaşırtabilir. Yaratıcılığınız yüksek ancak ailenize karşı agresif tavırlardan uzak durmalı, büyüklere meydan okumamalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bu sabah iş yerinizde sizi heyecanlandıracak gelişmeler olabilir. Yazmak, konuşmak, yeni bir eğitime katılmak için güzel bir gün. Abartı konuşmalar, rekabetçi ortamlardan uzak durmalı.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Yaratıcı işlerde başarılı olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla duygularınızı paylaşmak sizi rahatlatacak. Finansal planlarınız için işin uzmanından destek almalı ve bildiğinizi okumamalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Maddi konularda patronunuz karşı gelmek pek de iyi bir fikir değil. Sabah ailede heyecanlı bir olay olabilir. Liderlik vasfınızı meydan okumak yerine olumlu projelerde kullanmalısınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sezgileriniz oldukça yoğun. Sabah ilginç bir haber alabilir, seyahatte heyecanlı bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. İş yerinde mümkün olmayan sözler vermekten çekinmelisiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Güne maddi konularda beklenmedik bir haber ile başlayabilirsiniz. Sosyal çevrenizde otorite figürü olan kişilerle bu anlamda çatışmalara girmemeli, rekabetten yararlanmaya çalışmalısınız.

Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem