30 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Bu gece 23:38'de gerçekleşecek Yeni Ay öncesinde arkadaşlar, sosyal organizasyonlar, ekip çalışmaları içinde bireyselliğinizi ortaya koyabileceğiniz projeler ön planda olacak. Toplumsal değerler ve kurallar bir yana kendi düzeninizi ortaya koymak önem taşıyor. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde özellikle entellektüel paylaşımlar, teknolojik projelerde yer almaktan verim alabilirsiniz. Yeni ay ile yepyeni temiz bir sayfa açmanız dileğiyle...
Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Toplumsal konularla alakalı ve kendi fikrinizi aktaracağınız bir gün olacak. Arkadaşlarınız ile sosyal sorumluluk projelerinde yer alabilir, yeni ve farklı projeler ortaya çıkarabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Kariyerinizde yeni bir sayfa açabileceğiniz bir gün olabilir. Kendi fikirlerinizi ve kurallarınızı uygulamaya almak, teknolojik ve inovatif bir projede yer almanız söz konusu olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
Hayat felsefenizi ve ideallerinizi duygularınızdan ziyade fikirleriniz ile belirliyorsunuz. Sıra dışı bir seyahat planı yapabilir, ilginç, yaratıcı bir eğitim programına yazılabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Toplumsal konularda sezgilerin, içgüdülerin yüksek olduğu, bu konularda duyarlı davranacağınız bir gün olacaktır. Ortak paylaşımlarda bireysellik çok önemli ve mutluluğu belirleyicidir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Farklı ve özgür bir ilişki arzusu içindesiniz. Yeni ortaklıklar, evlilik kararı söz konusu ise geleneksel değerler bir yana kendi özgün ilişki tarzınızı ortaya koymak isteyebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
İş yerinizde objektif, özgür, ve mantıklı olma ihtiyacı içindesiniz. Her ne kadar ekipler içinde görevlerinizi layıkıyla yerine getirseniz de birey olarak da varlığınızı göstermek istiyorsunuz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
İlginç ve farklı bir aşka tutulabilir, beklenmedik bir anda evliliğe adım atabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ve bireysel bakış açınızı gözler önüne serebileceğiniz hobilerle uğraşabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Aile içinde geleneksel kurallara karşı kendi varlığınızı ortaya koymak isteyebilirsiniz. Özgürlüğünüzü ilan etmek,  bir eve taşınmak ya da sıra dışı bir emlak seçimi yapmak olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
İletişimin hayli yoğun olacağı bugünde entelektüel sohbetler, sizi bilgi ile besleyecek seyahat ve eğitimlerde bulunabilirsiniz. Yaratıcılığınız ile harika fikirler üretebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Ailenizde beklenmedik olaylar sonucu bireysel olarak finansal yapınızı yeniden değerlendirerek maddi açıdan özgür olmak isteyebilirsiniz. Yeni bir takım gelir modelleri ilginizi çekebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
İlginç ve yaratıcı olayların içinde yer almak kendi fikirlerinizi aktarmaktan keyif alıyorsunuz. Kelimelerle yaratıcılığınızı ve başkalarını ikna etme yeteneğinizi kullanabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Bugün zihninizde oluşturduğunuz ilginç fikirler yeni para kazanma yöntemleri oluşturabilir. Üreteceğiniz inovatif ve orijinal çözümler ile gelirinizi arttırabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova