31 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Kariyerinizde gerçekleşen değişiklikler sonucu daha fazla para kazanabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yaratıcılığınızın güçlendiği bu dönemde bilinçaltınız sizi huzursuz edebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
İdeallerinize doğru koşmanızı sağlayacak adımlar atabileceğiniz bir gün. Abartılı ve yoğun haberler ile çekişmeli zamanlar geçirseniz de kariyerinizde kendinizi kanıtlamaya başlayacaksınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
Gelir dışı kaynaklarınız konusunda son bir aydır zorlandığınız ve yoluna girmeyen işler düzeliyor. Kariyeriniz ile ilgili iletişimin hızlandığı bu dönemde yaratıcılığınızı kullanmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
İkili ilişkilerinizde ilerlemekte zorlandığınız konularda hayatınıza önemli değişiklikler getirecek şekilde yol almaya başlıyorsunuz. Eğitim, hukuk, ticaret alanlarından iletişim hızlanıyor.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Eviniz ile ilgili sorumluluklarınızın artacağı, iş yerinizde büyük değişimlerin içinde yer alacağınız bir dönem başlıyor. Sağlığınız ve yaşam stiliniz için yenilikler yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
İkili ilişkilerinizde yolunda gitmediğini düşündüğünüz noktalar rahatlasa da ilişkiler konusunda fikirleriniz netleşemeyebilir. Pembe gözlüklerinizi çıkarıp bakmaya çalışmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Eviniz ve aileniz ile ilgili köklü bir değişim içinde olabilirsiniz. Bir aydır ilerleyemediğinizi düşündüğünüz konular birer birer çözülecek. İşinizle ilgili konularda kafanız karışabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Hukuksal alanda çıkabilecek bazı problemlerde güç savaşlarına ve mücadeleye girmekten çekinmelisiniz. İletişimde kas kuvveti yerine tatlı dilin daha güçlü olduğunu unutmamalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Beklemediğiniz bir gider, fatura ödeme ortaya çıkabileceği gibi gelir, miras, kredi ya da bonus onayı da alabilirsiniz. Aile ve evinizle ilgili kararlarda netlik kazanamayacağınız bir dönem.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Kendinizi yeniden yaratmak için güçlü hissediyorsunuz. Dış görünüş, kariyer, ikili ilişkilerde adımlar atabilirsiniz. Kariyerinizdeki değişiklikler bu adımları atmanızda destek olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
İşinizi ilgilendiren ve belki de çalışma ortamınızı, yaşam stilinizi değiştirmenize neden olacak bir bilgi ortaya çıkabilir. Maddi konularda doğru bilgiye ulaştığınıza emin olmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Adeta çevreniz ve arkadaşlarınız değişiyor. Kimleri dost bildiğiniz, kimleri hayatınıza katacağınız konusundaki fikirleriniz değişiyor. Anlaşılmadığınızı düşündüğünüz bir dönem olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova