4 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Aile büyükleriniz finansal konularda sizi engellenmiş hissettirebilir. Gün içinde kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Akşam meditasyon, dua, ruhsal çalışmalar yapmak için çok elverişli.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Eşiniz ya da ortağınız sizi sınıyor gibi hissedebilir; kariyerinizle ilgili farklı çözümler arayışına gidebilirsiniz. Manevi destek vereceğiniz yardım organizasyonlarında bulunabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İşiniz, düzeniniz, sağlığınız sebebiyle eğitiminiz ya da seyahatleriniz engelleniyor olabilir. Otoritelere karşı durmak istiyorsunuz. Akşam işinizle ilgili artistik yaratıcılığınız artıyor.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Maddi konulara alternatif bir bakış açısı ile yaklaşmaya çalışıyorsunuz ancak çocuklarınız ya da sevgiliniz sebebiyle engellenmiş hissediyorsunuz. İnançlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İkili ilişkilerinizde aileniz sebebiyle bazı sıkıntılar hissedebilirsiniz. Bunları düşünmek ve çözümlemek için iyi bir fırsat olabilir. Metafizik ve ruhsal konular ilginizi çekiyor.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Çalışanlarınız ile sorumluluk alanları, yapılacak işler ve görev dağılımı ile ilgili görüşmeler yapabilirsiniz. İşiniz gereği kısa bir seyahate çıkmanız gerekebilir. Romantik bir akşam.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Alternatif programlar ile hayattan zevk almayı biliyorsunuz. Maddi konuların sizi engellediğini hissedebilirsiniz. Akşam iyi hissetmek için ruhsal çalışmalar, meditasyon yapabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Ailenize karşı sorumluluklarınız sizi güçlü kılıyor. Duygularınızı aktarmakta kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Romantik bir akşam sizi bekliyor. Sanatsal yaratıcılığınız yüksek.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bazı konuların ortaya çıkmasıyla fikirlerinizi savunacak ve idealist bakış açınızı ortaya koyacaksınız. Kısa bir seyahatte aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Evinizde huzurlu bir gece olacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Finansal konularda kendinizi güvende hissetmeyebilirsiniz. Rahat hareket etmenizi engelleyen bazı durumlar ortaya çıkabilir. Akşam saatlerinde iletişim ve sanatsal yönünüz ön planda olacak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Duygularınızın yoğun, sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün olabilir. Kariyerinizi ilgilendiren konuların sizi engellediğini hissedebilirsiniz. Maddi konularda belirsizlik söz konusu olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Gün boyunca idealleriniz, duygularınız, iç sesiniz sizi farklı düşünmeye sevk edebilir. Akşama doğru sezgilerinize güvenmeli ve artan yaratıcılığınızın meyvelerini toplamaya çalışmalısınız.


Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova