5 Ocak Astrolojik Yorumlar

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Fedakar davranışlarda bulunabileceğiniz bir gün. Öğleden itibaren kariyeriniz adına güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Gece ise aile büyükleriniz ile çatışmalardan uzak durmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Manevi tatmin içeren sosyal organizasyonlarda bulunabilirsiniz. Günün ikinci yarısında ideallerinizi onaylayan otorite figürleri olabilir. Akşam aşırı sözel atışmalardan kaçınınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İşiniz ile ilgili iç güdülerinizi dinlemelisiniz. Sigorta, miras, kredi, bonus ile ilgili öğleden sonra onay alabilirsiniz. Aşırılıklardan özellikle finansal konularda sakınmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Uzak bir seyahat planı yapabilir, inançlar üzerine farklı fikirler okuyabilirsiniz. Eşinizin desteği ile kararlar alıyorsunuz. Geceye doğru kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde destek alacağınız önemli projeler sizi bekliyor. İlerleme kaydetmek için projeleri ciddiyetle ele almanız gerekiyor. Kendinize iyi bakmalı, sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Oldukça romantik ve ikili ilişkiler anlamında duygusal bir güne başlıyorsunuz. Yeni biri ile tanışabilir, mevcut ilişkinizde ciddi adımlar atma isteğinizi karşı tarafla paylaşabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Günlük rutininiz içinde yoga, meditasyon gibi sizi rahatlatacak zamanlar ayırmalısınız. Eviniz ile ilgili taşınma, ev alma, kiralama gibi konuları ele alırsanız somut adımlar atabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sanatsal yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde sevdiğinizle romantik ve aşk dolu bir gün geçirebilirsiniz. Yakın akrabalarınızdan alacağınız destek ile kısa bir seyahate çıkmanız olası.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Evinizde rahatlayarak keyif yapabilirsiniz. Finansal konularda güçlü kişilerden destek alabileceksiniz. Danışman ya da yol gösterici olabilecek kişiler ile çatışmalardan sakınmalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Yazarak ve konuşarak duygularınızı rahatlıkla aktarabileceğiniz bir gün. Eşinize destek olabilir, birlikte ileriye yönelik işlere imza atabilirsiniz. Gece ikili ilişkiler konusunda dikkat etmelisiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Düş dünyanız genişliyor ve sizi farklı diyarlara taşıyor. Yaratıcılığınızı değerlendirmeli ve işinize yoğunlaştırmalısınız. Para konusunda netlik kazanamayabilirsiniz. İş yerinizde güçlü kişilerle çatışmaktan kaçınmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Oldukça duygusal ve sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün. Sosyal çevrenizden planlarınız ile ilgili destek alabilirsiniz. Fikirlerinizi kabul ettiriyorsunuz. Akşam saatlerinde aşırı risk almaktan kaçının.

Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova