6 Ocak Astrolojik Yorumlar

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İş yerinizde ilişkilerinizin rahat, duygularınızı kolaylıkla ifade edebileceğiniz bir gün olacak. Gelir dışı kaynaklarınız konusunda sabah saatlerinde somut adımlar atabilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Arkadaşlarınızla idealleriniz doğrultusunda duygularınızı rahatlıkla paylaşabiliyorsunuz. Duygularınızın sesini dinleyerek ilişkinizde ciddi sorumluluklar alabilirsiniz. İşlerinizi toparlamalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İşinizde sanatsal yaratıcılığınızı kullanabilir; kelimeleri ne denli güzel kullandığınıza şaşırabilirsiniz. Alacağınız yeni sorumluluklar gelir dışı kaynaklarınızda artışa yardımcı olacak.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Deniz aşırı seyahatler sizi heyecanlandırıyor. Yüksek öğrenim, felsefe, hukuk gibi konular gündeminizde olabilir. İkili ilişkilerinizde iletişim ve aşk canlanıyor.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde ilişkiler açısından şanslısınız. Görüşme ve toplantılar için uygun bir sabah. Gelir dışı kaynaklarınız konusunda duygusal davranabilir, eviniz ailenizle ilgili yeni sorumluluklar alabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Eşinize karşı fedakar davranışlar segileyebilirsiniz. Riskleriniz ile ilgili yeni gelişmeler olabilir. Sözleşme ve anlaşmalar ile ilgili adımlar atabilirsiniz. Öğleden sonraya önemli işleri bırakmamaya çalışmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eviniz ya da aileniz ile ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Bu gelişmeler sonucunda maddi konularda daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. İş yerinizde belirsizlikler yaşayabileceğiniz bir gün olacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Çocuklarınıza ve sevdiğinize karşı oldukça fedakarsınız. İletişim konusunda rahat olacağınız bugünü yazışmalarınız ve görüşmeleriniz için ayırabilirsiniz. Sabah saatlerinde girişimlerinizden somut sonuçlar alabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
 Aileniz ile şefkat dolu bir iletişiminiz var. Finansal konularda ortaya çıkan gelişmeler sizi biraz olsun rahatlatabilir. Öğleden sonra işlerinizde pek netlik kazanamayacağınızdan öncesinde önemli işlerinizi tamamlamanız faydalı olacaktır.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kendinizi iyi hissediyor ve rahat ifade edebiliyorsunuz. İletişiminiz oldukça akıcı ve empati yeteneğiniz güç kazanıyor. Deniz kıyısına kısa bir seyahat size huzur verebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Maddi konularda kendinizi güvende hissetmek istiyorsunuz. Verdikçe alacağınızı düşündüğünüz bir yapıya sahipsiniz. Kariyerinizde alacağınız yeni sorumluluklar sizi ileriye taşıyacak. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Oldukça duygusal ve sezgilerinizin yoğun olduğu bir hafta başlangıcı. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Sosyal çevrenizden tanıdığınız biri ile aranızda bir kıvılcım olabilir, ya da sizinle iletişime geçebilir.

Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova