7 Ocak Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Güne hareketli ve enerjik başlıyorsunuz. Öğleden sonra yöneticiler, müdürler gibi otorite figürlerine karşı ani çıkışlardan kaçınmalısınız. Gece eşiniz ile çekişmeli ve gergin geçebilir.

Boğa: (21 Nisan - 20 Mayıs)
Zihniniz oldukça yoğun ve biraz da sabırsızsınız. Eğitim veya uzak seyahatler ile kendinizi yeniden yaratacak bir arayış içindesiniz. İş yerinizde çalışanlar arası gerginlikler olabilir.

İkizler: (21 Mayıs -  21 Haziran)

Sosyal faaliyetlerde aktif bir gün olacak. Miras, bonus, sigorta gibi gelir dışı kaynaklar ile ilgili aile büyükleri ile duygusal çıkışlar yaşanabilir. Geceye doğru yaratıcılığınız artıyor.

Yengeç: (22 Haziran - 22 Temmuz)
İşiniz gereği hareketli ve yoğun bir gün geçireceksiniz. Eşiniz ya da ortağınız ile ego savaşları, duygusal çatışmalar yaşayabilirsiniz. İlerleyen saatlerde abartılardan uzak kalmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz - 23 Ağustos)
Hedefleriniz doğrultusunda heyecanla ilerliyorsunuz. Yeni bir sağlıklı yaşam programı ya da iş yerinizde yeni bir görev almış olabilirsiniz. Rüyalarınıza dikkat edin, size ipucu verebilir.

Başak: (24 Ağustos - 23 Eylül)
Maddi anlamda özellikle ailenizden bağımsız ve özgür davranmak istiyorsunuz. Aceleci davranışlar size zarar verebilir. Riskleri yöneten kişilerle ego savaşlarına girmekten çekinmelisiniz.

Terazi: (24 Eylül - 23 Ekim)
İkili ilişkiler konusunda heyecanlısınız ve aceleci kararlar alabilirsiniz. Evinizle ilgili yenileme, tadilat, inşaat gibi konularda bazı gerginlikler olabilir. Agresif tavırlardan kaçının.

Akrep: (24 Ekim - 22 Kasım)
İş yerinizde liderlik yapabilir, ekiplere ivme kazandırabilirsiniz. Spor size enerji verecek. Gün sonuna doğru işinizle ilgili sırlar ortaya çıkabilir ve siz haberdar olabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım - 21 Aralık)
Eğlence ve risk almak için fazla heyecanlı ve agresif davranmamalısınız. Özellikle finansal konularda otorite figrüleri ile tartışmalara girmekten çekinmeniz faydalı olacaktır.

Oğlak: (22 Aralık - 20 Ocak)
Evinizde tamamlanması gereken işler için enerjik ve iş bitirici olabileceğiniz bir gün. Aynı zamanda liderlik yapabileceğiniz konular söz konusu olabilir. İlişkinizde abartılı duygular söz konusu olabilir.

Kova: (21 Ocak - 19 Şubat)
Kısa seyahatlere gidebilir, kardeşlerinizi ziyaret edebilirsiniz. Kendi düşüncelerinizi ve inançlarınızı gözden geçirmek üzere yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilir, bazı görüşmeler yapabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat - 20 Mart)
Maddi konularda aceleci tavrınız sizi zorlayabilir. Heyecanınızı paranızı yönetmede akıl danıştığınız kişiler ile paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bazı duygusal çekişmeler olabilir.


Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova