8 Aralık Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Atak ve cesur hissetseniz de sabah saatlerinde üstlerinizle görüşme yapmak ve destek istemek için doğru zaman olmayabilir. İkili ilişkilerde fikirlerinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yoğun düşünceler içinde inanç ve hayat felsefenizi sorgulayabilirsiniz. Bir yandan duygular bir yandan fikirler sizi farklı yönlere çekebilir. Yol gösteren kişilerden onay görmeyebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Maddi konularda otorite figürleri ve sevdikleriniz ile gerginlikler yaşayabileceğiniz bir gün. Özellikle sabah saatlerinde kredi, sigorta, bonus gibi konularda onay görüşmeleri yapmamanız faydalı olur.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
 İkili ilişkiler konusunda bazı problemler yaşayabilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınız fikirlerinizi onaylamayabilir. İşiniz ile ilgili yapılması gereken işleri tamamlamanız faydalı olur.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinde üstlerinizle gerginlikler yaşamanız olası konuları gündeme almamalısınız. Fikir alışverişleri ve beyin fırtınaları için güzel bir gün olabilir. Seyahat planları yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Finansallarınız konusunda düşündüğünüz atak hareketler fikir danıştığınız kişilerce riskli değerlendirilebilir. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde hayatın tadını çıkarmaya çalışın. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Ailenizle gerginlikler ortaya çıksa da uzun vadede yapılacak değişiklikleri ele almak ve görüşlerinizi paylaşmak iyi olabilir. İkili ilişkilerde fazla aceleci davranmak faydalı olamayacaktır.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Zihniniz çok hareketli ve yoğun olabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Çıkacağınız kısa seyahatlerde bazı aksaklıklar meydana gelebilir. Kardeşlerinizle gerginlikler yaşanabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Aşk konusunda fazla atak ve heyecanlı davranabilirsiniz. Size zevk ve konfor getirecek ürünler için maddi konularda sonrasında sizi zorlayacak harcamalar yapmaktan kaçınmalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Evinizle ilgili bazı konuları aile büyüklerinize danışmanız gerekse de sabah onay alamayabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikir alış verişleri yapılabilir ancak gerginliklerden uzak durmalı.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kısa seyahatlere çıkmaya aniden karar verebilir, farklı eğitimlere katılabilirsiniz. Yazışmaları tamamlamak için güzel bir gün olabilir. Rahatlamak için ruhsal çalışmalar iyi gelebilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Alış veriş yapmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek için hızlı davranıyorsunuz. Sosyal çevrenizden destek alabileceğiniz konular olsa da bugün danışmak için iyi olmayabilir. Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova