9 Aralık Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Finansal olarak güvende hissetmenin önemli olduğu bir güne uyanıyorsunuz. Sakinlik arzusu içinde olsanız da ikili ilişkilerde agresif tavırlara karşı abartılı ve tepkisel davranabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sezgilerinizin kuvvetli olduğu bugünde yardımsever organizasyonlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Ancak iş yerinizde rekabet sonucu ortaya çıkan aşırılıklara kayıtsız kalamayabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Güne başlarken huzur ve sükunet arayışı içinde olacaksınız. Sabah saatlerinde kariyerinizde ilerlemek için fedakarlık gösterebilirsiniz. Aşırı finansal riskler almaktan çekinmelisiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Arkadaşlarınızla keyifli ve sakin bir gün geçirmek üzere program yapabilirsiniz. Duyarlılığınızı ruhsal konularda kullanabilirsiniz. Ailenize karşı abartı tepkilerden kaçınmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyeriniz ile ilgili durağanlık ve maddi güvence bugün önem taşıyor. Sabah saatlerinde karşılıklı anlayış daha ön planda olacak. Gün boyu iletişimde abartılar, aşırılıklar yaşanabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Affedici bir bakış açınız var. Eşinizle sevgi, anlayış ve güven içinde olmak isteyeceğiniz bir sabah olacak. Maddi konularda aşırılıklara kaçmamanız, aceleci davranmamanız gereken bir gün.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Maddi güvencenizi gelir dışı kaynaklarınız ile rahat etmekten geçtiğini düşünüyor olabilirsiniz. İş yerinizde daha anlayışlı olabilir; empati kurabilirsiniz. Aşırı rekabet iyi olmayabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Eşinizle birbirinize karşı güven ve sevgi dolu bakacağınız bir gün olacak. İlham gücünüz ve yaratıcılığınız oldukça yüksek. Aşırılıklardan ve abartılardan kaçınmanız faydalı olacaktır.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sigorta, miras, kredi, bonus gibi kaynaklarda değişiklik yapmak için doğru bir gün olmayabilir. Bu anlamda iş yerinizde güvence arayışındasınız. Ailenizde aradığınız anlayışı görüyorsunuz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Felekten bir gün çalıp, kendinizi keyif, yeme içmeye vermek istiyorsunuz. Kariyeriniz ile ilgili eşiniz-ortağınızın kontrol dışı tepkileri olabilir. İlham gücünüzü yazmaya kullanmalısınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Evde oturup sessiz, sakin, tüm olan bitenden uzak bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Maddi konularda belirsizlikler hakim olacak. İş yerinizde rahatsızlık duyacağınız aşırılıklar olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kısa bir seyahatte özel tatlar keşfedip, keyif yapabilirsiniz. Sezgilerinizin ve ilham gücünüzün güçlü olacağı bugünü farklı kişiler ile uzlaşmaya çalışmaya yoğunlaştırmanız faydalı olacaktır.

Sorularınızı ve Takip için: 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova