1 Şubat Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün duygularınızı ifade etmek, karşınızdakine kendinizi anlatmak daha kolay olacaktır. Yaratıcılığınız oldukça yüksek. Manevi doyum tadacağınız işler, ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Duygusal olarak sizi derinden etkileyen görevler alabilirsiniz. Toplumsal organizasyonlarda fedakarlık, maneviyat yüklü bir gün olabilir. Duygularınızı kelimelere rahatlıkla dökebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İşinizde özellikle sanatsal yaratıcılığınızı kullanarak farklı sorumluluklar almanız ve gelirlerinizi arttırmanız söz konusu olabilir. Bir ortamda toplumun duygularına tercüman olabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Hayatınızda inançlarınızın büyük yer tutacağı, bu konuda araştırmalar yapıp, sohbetlere katılabileceğiniz bir gün. Ticari ve hukuki konular gündeme gelebilir. Uzak seyahatler planlayabilirsiniz.  

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Ortak gelirleriniz ve miras, kredi gibi gelir dışı kaynaklarınız hakkında haber alacağınız bir gün olacak. Duygularınızın yoğunluğu ile manevi açıdan sizi tatmin edecek kararlar alabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Eşiniz, ortağınız ve tüm ikili ilişkilerinizde uyumu daha rahat yakalayabileceğiniz, entellektüel paylaşımlardan keyif duyacağınız bir gün olacak. Aşkta fazla hayalperest olabilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İşiniz ile ilgili konularda bilginin ve iletişimin hızlanacağı, duygularınızı rahatlıkla ifade edebileceğiniz ve yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir gün. Meditasyon vb çalışmalar ile rahatlayabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Aşk ve çocuklarla ilişkilerinizin, iletişiminizin yoğun ve uyum içinde olduğu bir gün. Sanatsal konulara merakınızı yaratıcılığınızla birleştirerek keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Aşırı risk almaktan kaçınmalısınız. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Evinizde, ailenizle sohbet etmekten, birlikte uyum içinde vakit geçirmekten keyif duyacaksınız. Büyükleriniz ve küçükleriniz ile manevi açıdan doyuma ulaşacağınız, fedakarca tavırlar sergileyeceğiniz bir gün olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Uzun süredir yorgunluğunuzu atmak üzere planladığınız kısa seyahat ya da eğitime katılmak için güzel bir gün. Hem zihinsel hem de duygusal olarak besleneceğiniz bugünde yaratıcılığınızı kullanacak işlerle de uğraşabilirsiniz.
  
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Maddi açıdan uzun süredir beklediğiniz bir haberi alabilirsiniz. Fedakarca davranışlar ile yardım ve bağışta bulunabilir, hayırsever organizasyonlarda yer alarak manevi tatmin yaşayabileceğiniz bir gün olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Duygularınız ve sezgileriniz yoğun olduğu kadar bunları dile getirme yeteneğiniz de kuvvetli. Bu yeteneğinizi ruhsal çalışmalar, mistik konularda sohbetler ile pekiştirebilir, başkalarına faydalı işlerde bulunabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova