10 Şubat Astrolojik Burç Yorumları

Bu hafta gerçekleşecek bazı zorlu açılar özellikle salı ve cuma günlerinde daha dikkatli olmamızı gerektirecek.  Cumartesi gününün ilk saatlerinde gerçekleşecek olan Dolunay ve sonrasında ise yine bazı gerginliklere hazır olmalıyız. 

Pazartesi gününü nispeten rahat geçireceğiz. Önemli yazışma, görüşme, toplantılarınızı salı günü yerine bugün öğle saatlerinde gerçekleştirmeniz faydalı olacaktır.

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Bugün aileniz ve eviniz ile ilgili duygusal kararlar alabilirsiniz. Öğleden sonra mantığınızla karar vermek için çaba sarf etseniz de duygular ağır basabilir. Yaratıcılığınızı kullanın.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Sosyal çevreniz ile iletişimin yoğun olduğu bir gün. Görevleriniz sebebiyle kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Fedakarlık ve özveri gerektiren işler için fikir alışverişi yapabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)     
Maddi konularda korumacı davranabilirsiniz. Kariyerinizi ilgilendiren konularda kafanız karışık olabilir; dile getiremediğiniz fikirleri öğleden itibaren daha rahat aktarabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
İç güdülerinize güvenebileceğiniz bir gün olacak. Öğleden itibaren duygularınızdan çok mantığınızla hareket edebilirsiniz. İdealleriniz konusunda hayalperest olabilirsiniz; dikkat etmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Zihninizde olup biten ve anlatamadığınız konuları paylaşmalısınız. Ortak gelirleriniz hakkında eşinizle eski bir konu gündeme gelebilir. Bir sonuca varamasanız da konuşmanızda fayda var.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Arkadaşlarınız tarafından korunmak, kollanmak hoşunuza gidiyor. Eşinizin duygularına karşı sonsuz hassasiyet göstereceğiniz bugünde fikirleriniz paylaşmak öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Kariyerinizde ilerlemek için güvenli adımlar atmanız daha faydalı olabilir. İş yerinizde eski projelerin yeniden ortaya çıkması olası. Yaratıcılığınızı kullanarak üstesinden gelebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Sevdiğiniz kişi ile hayallerinizi paylaşmak için doğru bir gün olabilir. Duygularınızı ifade edemediğinizi hissedebilirsiniz. Yine de hayattan birlikte keyif alabilmek için denemeye değer.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili daha korumacı davranmalısınız. Ailenizin bu konuda sizinle daha önce paylaşmadığı fikirleri olabilir. Birlikte özveri ile çözümlemeniz mümkün olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Eşinize karşı koruyucu, şefkatli ve fedakar davranabilirsiniz. Sezgileriniz ve duygularınızla ilişkinizi yönlendirebilirsiniz. Öğleden sonra konuşmak istediğiniz konuları dile getirmelisiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Duygusal ve fiziksel olarak hassas olabilirsiniz. Duygusallığınızı ve yaratıcılığınızı ortaya koyarak harika işler çıkarabilirsiniz. Günün ikinci yarısında maddi konular gündeme gelebilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 

Hayatın tadını çıkarmak, eğlenmek arzusundasınız. Kendinizi aşka kaptırabilir; uzun zamandır dile getiremediğiniz duygularınızı aktarabilirsiniz. Kedinizi net ifade edemeyebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova