11 Şubat Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
 Bugün bir çok konuda ilerleyemediğinizi hissedebilir; yol yakınken vazgeçmek isteyebilirsiniz. Özellikle finansal konularda ailenizin öğütleri ve desteğini alarak bunu bir sınav olarak değerlendirmelisiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İkili ilişkilerde duygularınızı aktaramıyor ve hatta aktarmamanız için baskı altında tutulduğunuzu hissedebilirsiniz. Karşınızdaki kişinin neden bu şekilde davrandığını değerlendirmeli ve ileriye yönelik düşünmelisiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İş yerinizde hayata geçirmeyi planladığınız projelerin gecikme ve ertelenmeleri sizi üzmesin. Daha sağlıklı ve uzun soluklu adımlar atmanız için bir fırsat olabilir. Özgüveninizi yitirmeden olayları değerlendirmelisiniz. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Duygusal anlamda baskılandığınızı ve zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Çocuklarınızın ayak diremesi ya da sevdiğinizin sizi bir konuda engellemesi şu anda farkına varmasanız da iyi olabilir.
  
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Aileniz her ne kadar her koşulda arkanızda olsa da bugün heyecanınıza ortak olmayabilir. Bunu sizi kötü hissettirmek için değil, adımlarınızı daha çok düşünerek ve daha sağlam atmanız gerektiğini düşündükleri için olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
 Anlaşma, sözleşme gibi konuların ertelenmesi sizi yolunuzdan geri çevirmemeli. Hem iletişim aksaklıkları hem de bazı engeller gelecekte daha sağlam ve oturaklı projeler için gözden geçirmenizi sağlayacak. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Harcamalarınızı gözden geçirdiğinizde bugüne kadar kemer sıkmadığınızı fark edebilir ve gerekli aksiyonu alabilirsiniz. Yolun başında planlarınızı hayata geçirmek için yeterli paranızın olmadığını fark etmeniz faydalı olacaktır.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Hayatınız ile ilgili bazı adımlar atmalı ve aslında kendi hayatınızın sorumluluğunu almanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Geçmişe bir göz atıp neyi nasıl daha sağlamlaştırabileceğinize bakmalısınız.
  
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Ruhsal anlamda hayatınızda temizlik ve arınma için bir süredir çaba gösteriyorsunuz. Bu aşamada kendinizi sınava tabii tutulmuş hissedebilirsiniz. Neleri değiştirmelisiniz bir ipucu olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sosyal çevrenizi değerlendirdiğiniz ve arkadaşlıklarınızı gözden geçirdiğiniz bir gün olacak. Kimin dost kimin olmadığını düşünmek ve Daha sağlam dostlarla yola devam etmek isteyebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyerinizde bazı sorumluluk ve ödevler sizi zorlayabilir. Bunların gelecekte daha sağlam bir kariyere adım atmanız için çıkmanız gereken basamaklar olduğunun farkındalığı il hareket etmelisiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bugün Eğitiminiz ve kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlarda yeni adımlar atmak ve başarılı olmak için sunulan bir fırsat. Zorlandığınız konuları tespit ederek geleceğe yönelik sınavınızı vermelisiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova