12 Şubat Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah aileniz ve ortak gelirleriniz konusunda sağlam adımlar atabilirsiniz. Öğleye doğru ikili ilişkilerde sert çıkışlar olabilir. Akşam saatlerinde daha keyifli programlar yapabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İkili ilişkilerde sorumluluklar ile ilgili faydalı bir konuşma yapabilirsiniz. İş sebebiyle kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Kazalara açık bir gün. Akşamdan itibaren evde rahatlayabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İşiniz ve maddi durumunuz ile ilgili kendinizi sağlama alarak güvende hissedeceksiniz. Öğle saatlerinde sevdikleriniz ile gerginliklere dikkat. Akşam neşeli sohbetlerde bulunabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sabah duygularınız yoğun, çocuklara karşı korumacı davranabilirsiniz. Öğleye doğru evinizde enerji gerektiren işler çıkabilir. Akşam saatlerinde ise sevdiğiniz için alışveriş yapabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Aile ile ilgili konularda sorumluluklarınızın bilincinde, fedakarlıkla davranabilirsiniz. Öğleye doğru iletişimde sert çıkışlar, kazalara karşı dikkatli olmalı. Akşam neşeniz yerine geliyor.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sabah dostlarınız, yaşça büyük tanıdıklardan önemli tavsiyeler alabilirsiniz. Öğleye doğru aşırı harcamalardan kaçınmalısınız. Gün sonunda kendinize keyifli bir mola hazırlayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Bugün kariyerinizle ilgili doğru adımlar attığınızı, sağlam bir duruş sergilediğinizi hissedebilirsiniz. Gün ortasında enerjinin yükselmesi, sert ve agresif tavırlara sebep olabilir dikkat.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sabah saatlerinde sorumluluklarınızın bilincinde, eğitiminiz, idealleriniz konusunda kendinizi güvende hissedeceksiniz. Öğleye doğru aksaklıklara, kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Ortak gelirler ile ilgili yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Bu sizi zorlayabilir. Öğle saatlerinde arkadaşlarınızla sert çıkışlardan kaçınmalısınız. Agresif tavırlar akşama kadar sürebilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İkili ilişkilerinizde dengeli ilişkiler kurmuş olmaktan dolayı kendinizi rahat hissedeceksiniz. Gün ortasında kariyeriniz ile ilgili aksaklıklar olabilir. Şartları zorlamamalısınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyerinizde geldiğiniz noktada kendinizi iş yerinizde bile evinizde hissediyorsunuz. Öğle saatlerinden akşama özellikle seyahatlerde kaza ve aksaklıklara karşı dikkatli olmalısınız.   

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Hobilerinizle, çocuklarınızla ya da hayattan keyif almak üzere kendinizi yönlendirdiğiniz konuda iyi bir yere gelmiş olmaktan dolayı rahat hissedebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova