13 Şubat Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Kendinizin, keyfin, eğlencenin ön planda olduğu takdir ve alkış beklediğiniz bir gün olacak. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde sosyal organizasyonlar ve takım çalışmaları öne çıkabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Evinizde rahat, lüks, gösteriş sizin için önem kazanabilir. Öğle saatlerinde ortaya çıkan bazı sürprizler sizi heyecanlandırabilir. İşinizde araştırma ve değerlendirme yapabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 
Çıkacağınız bir seyahatte beklenmedik bir gelişme ile planlarınız alt üst olabilir. Ayrıca iletişimde teknolojik aksaklıklar yaşamanız olası. Eğitimle ilgili detayları da kontrol etmelisiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Alışveriş planı yapabilirsiniz ancak kariyerinizi ilgilendiren bir konunun aniden ortaya çıkması planlarınızı değiştirebilir. Geleceğe yönelik finansal durumunuzu değerlendirebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Mutluluk ve keyfin ön planda olduğu bir gün. Farklı ve sıra dışı seyahat planları yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde iletişimin önemli olduğu bugünde açık ve net olmaya çalışmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili ortaya çıkan güzel gelişmeler sizi gün ortasında heyecanlandırabilir. İşleriniz, günlük rutininiz ile ilgili yeni bir düzenlemeye gitmeniz gerekebilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Arkadaşlarınızla bir araya gelmek için harika bir gün. Sosyal ortamlarda keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Eşinizin bir süprizi sizi mutlu edebilir. Yaratıcılığınızı faydalı işlere kullanmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
İş yerinizde bir sürpriz ile kariyerinizle ilgili bir konuda takdir görebilir, toplumda başarınız alkışlanabilir. Evinizde uzun süredir ötelediğiniz konulara eğilerek çözüm getirebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayacağınız bugünde uzak seyahatler, farklı kültürler size keyif verebilir. Daha önce planladığınız kısa bir seyahat ya da eğitimi gündeme alabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Kendinizi güvende, rahat hissedeceğiniz bir finansal model içinde harcamalarınızı gerçekleştirirken ailenizden gelen bir sürpriz sizi şevklendirebilir. Geleceğe yönelik adımları değerlendirebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
İkili ilişkilerinizde mutluluğun ve rahatın ön planda olduğu bir gün olacak. Size bu konuda heyecan veren gelişmeler olabilir. Kelimelerinize ve ifadenize dikkat etmeniz faydalı olur.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Kendinizi şımartmak ve keyif bulacağınız bir gün yaşamak isteyebilirsiniz. Maddi konularda bir sürprizle karşılaşmanız olası. Daha önce konuşulmamış bazı konular ortaya çıkabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova