14 Şubat Sevgililer Günü Astrolojik Burç Yorumları

Sevgililer Gününde akşam saatlerine kadar bir yanımız mutlu, rahat ve neşeli olmak isterken bir yandan da sorumluluklarımız ve diğer konular tarafından engellendiğimiz hissine kapılabiliriz. Bu engellerin neler olduğu, "aslında gerçekten bir engel mi yoksa sınav mı" yı iyi değerlendirmeliyiz. Akşam 19:40'tan sonra biraz rahatlasak da gün genelinde ikili ilişkilerde 15 Şubat'ın ilk saatlerinde gerçekleşecek Dolunay sebebiyle gerginlik olacak. Tüm bunların bilinci ile karşımızdakine sevgi, saygı ve hoşgörü içinde yaklaşmamız, tersliklerden ders çıkarmaya bakmamız faydalı olur. 

Sevgi Dolu Günler Dilerim!Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Hayatın tadını çıkarmak, eğlenmek, mutlu olma arzusunda olduğunuz bugünde finansal sorumluluklarınızın sizi engellediğini hissedebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde gerginlik olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Ailenizle ilgili mutlu bir haber alabilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınızla ilgili bazı sorumluluklar bu haberin tadını çıkarmanızı geciktirebilir. İkili ilişkilerde somut adımlar atılabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)           
Kendinize eğlenceli kısa bir seyahat planlıyor olabilirsiniz. Bu seyahatin bir iş seyahatine dönüşmesi olası. Akşam saatlerinde keyfiniz yerine gelecek. İletişimde gerginliklere dikkat.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Keyfiniz için para harcamak, lüks, rahat, eğlenceli bir şeyler almak sizi mutlu edebilir. Kendiniz yerine sevdiğinize alış veriş yapabilirsiniz. Maddi konularda bu bir gerginlik yaratabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Birlikte olduğunuz kişi ile ilişkinizde sorumluluk alıp ev, aile, yuva konusunda bir adım atabilirsiniz. Bu sizin uçarı ve rahatı seven yanınızı zorlasa da sonunda daha mutlu olacaksınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Fedakarlıkla, enerjiyle, sorumluluk bilinciyle işlerinizin üstesinden geleceksiniz. Göreviniz sebebiyle akşam saatlerinde kısa bir seyahate çıkmak durumunda kalabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Arkadaşlarınızla eğlence oldukça çekici gelebilir. Oysa ki para kazanmak ve geleceğe hazırlanmanız gerekiyor. Akşam saatlerinde yeni kişilerle tanışabileceğiniz bir davete katılabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Görevlerinizi hakkıyla yerine getirmenin ödülünü alabilirsiniz. Takdir ve beğeni topluyorsunuz. Kendinizi bazı konularda fazla frenliyor olabilirsiniz. İlişkilerde çatışmalara dikkat.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Ticarette, medyada ya da eğitiminizde bir sorumluluğu alabileceğinize dair diploma vb için çalışıyor olabilirsiniz. Ertelemeler gözünüzü korkutmasın. Kısa sürede bu hedefe ulaşabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Bonus, miras, kredi gibi konularda bereketli bir gün olabilir. Ancak bunları talep etmeniz ve bilinçli bir şekilde yatırım yapacağınızı ikna gerektirebilir. Sosyal çevrenizden destek var.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Her ne kadar işiniz ile ilgili sorumluluklarınız bu özel günü eşinizle birlikte geçirmenize engel olacakmış gibi gözükse de pes etmemelisiniz. Akşam eğlenceli bir program yapabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Kendinizi şımartmak ve mutlu hissetmek için bir şeyler yapabilirsiniz. Günlük hayatınıza spor, sağlıklı yaşam için bir söz ya da masaj vb size keyif verebilir. İş yerinizde ilişkilere dikkat.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova