16 Şubat Astrolojik burç Yorumları

Akşam saatlerinde ikili ilişkilerde olumlu hava bazılarına aşkı getirebilir. Mevcut ilişkinizde bir adım atabilir; romantik bir gece geçirebilirsiniz.Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Kendinizi enerjik hissedebilir, sosyal ortamlarda aktif olabilirsiniz. Ev ve aileniz ile ilgili girişimlerde başarılı olabilirsiniz. Kariyerinizde önemli bir kişiden destek alıyorsunuz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde anın tadını çıkarmak, keyif yapmak çekici gelebilir. Anlaşma, sözleşme vb şanslı olsanız da Mart başına kadar kariyerinizde dikkatli olmalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)             
Evinizde yapılması gereken işler konusunda titiz ve detaycı olacaksınız. Ortak gelirler konusunda eşiniz, ortağınızın desteğini alacağınız bugünde girişimlerinizde maddi olarak şanslısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
İletişimin rahatlayacağı, araştırmalar gerçekleştirebileceğiniz bir gün. Ortaya çıkan yeni maddi durumla ilgili harekete geçebilirsiniz. Aşk hayatınız için olumlu, romantik bir gün olacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Kısa bir seyahat, entelektüel paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir seminer sizi heyecanlandırabilir. İş ilişkilerinizde olumlu gelişmeler olurken eşinizle iletişime dikkat etmelisiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Sezgilerinize güvenin. İş temponuz aksaklıklar sebebiyle hafifliyorsa, kalıcı hale getirmek sizi rahatlatabilir. Yaratıcılığınızdan faydalanarak finansal konularda harekete geçebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Enerjik ve aktif hissediyorsunuz. İşle ilgili girişimlerde şanslısınız. Ancak sözlü iletişim ve yaratıcılık için ilham perisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Evinizi dekore etmek için iyi bir zaman.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Seyahat ve eğitim ile ilgili konularda şanslı olduğunuz bir gün. Kendinizi geliştirmek için girişimlerinizde önemli bir kişi size destek olacak. Aileniz ile iletişime dikkat etmelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Miras, kredi , sigorta, bonus gibi konularda girişimlerinizde olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Ayrıca gelirleriniz konusunda gelişmeler sevindirici. İletişimin yoğun, yanlış anlaşmalara dikkat.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Kendinizi yeniden yaratmak, dış görünüşünüzde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayacaksınız.  Para konusunda iletişimde aksaklıklar olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Kendinizi ifade etmekte zorlanıyorsunuz. İdeallerinizi gözden geçirebilirsiniz. İşiniz ile ilgili girişimlerde şans sizden yana. Finansal konularda detaylı çalışmalar yapabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Zihninizde bazı konuları fazlasıyla büyütebilir, bir yanlış anlaşılmayı dert edebilirsiniz. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde sosyal çevrenizden önemli bir size destek olabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova