17 Şubat Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Finansal konularda gelir dışı kaynaklarınızla ilgili bir otorite figüründen destek alabilirsiniz. Bu işinizle ilgili titiz ve detaycı çalışmalarınızı gerçekleştirmenize yardımcı olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Yaratıcılığınızı ortaya koymanız gereken bugünde eşiniz ya da ortağınıza karşı düşünceli davranışlar sergileyerek, onların size olan ihtiyaçlarını kendi arzularınız önüne koyabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)             
Evinizde, aileniz ile ilgili işleriniz var ancak biraz iş kolik davranışlar sergileyebilirsiniz. İşinizde ve evinizde yeni girişimler yerine işlerinizi pratik şekilde tamamlayabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Risklerinizle ilgili bir danışman size fikir verebilir; ancak kendi araştırmanızı yapmayı tercih edebilirsiniz. Detaylı bir çalışma sonunda kendi kararınızı verebilirsiniz. Acele etmemelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Eviniz ve maddi konular söz konusu olunca bir sonuca varmak için zorlanabilirsiniz. Maddi konularda sağlam zeminde olduğunuza karar vermek için disiplinli çalışma yapmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
İletişimde samimiyet ve şefkat gösteremediğinizi düşünebilirsiniz. Aşırı titiz, ayrıntıcı, soğuk ve eleştirel davranabilirsiniz ama bunun mantıklı olma isteğinizden kaynaklandığını unutmayın.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Maddi konularda baştan hükümlü davranabilir kendinizi kısıtlayabilirsiniz. Birikimlerinizi korumak ve aşırı harcama arasında orta noktayı bulabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Sosyal çevrenizde başarılarınızla saygın bir pozisyona oturabilirsiniz. Detaycı, titiz, disiplinli çalışmalarınız ile sosyal organizasyonlarda parlayabilirsiniz. Kendinizi kısıtlamamalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Kariyeriniz ile ilgili yoğun bir çalışma içindesiniz. Yeni projelerle ilgili bazı konularda tıkandığınızı hissedebilirsiniz. Bugünü elinizdeki işleri tamamlamaya ayırmanız faydalı olacaktır.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Çevrenizden yaşça büyük kişilerden idealleriniz ve hedeflerinizle ilgili tavsiyeler alabilir; onların yaşam derslerinden faydalanabilirsiniz. Geleceğe yönelik pratik adımlar atabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Kariyerinizde çalışkanlığınız, hırsınız ve ne istediğinizi bilmenizle puan topluyorsunuz. Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili olumlu gelişmeler olabilir ancak yatırım için detaylı çalışma yapmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
İkili ilişkilerinizde daha pratik ve mantıklı davranmak arzusu içindesiniz. İdeallerinize giden yolda eşiniz, ortağınızın sorumluluğunu da alarak sağlam adımlar atmak isteyebilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem