18 Şubat Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
İlişkilerde dengeyi ve huzur arzuladığınız bugünde öğleden itibaren hem aile içinde hem de iş ilişkilerinizde gerginlikler mümkün. Akşam saatlerinde huzur ve dinginlik hakim olacak.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Çalışanlar ve iş arkadaşlarınız arasında uyumu sağlamak size kalabilir. Öğleden itibaren agresif tavırlarla karşılaşabilirsiniz. Akşam arkadaşlarınızla duygularınızı paylaşabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 
Bugün kariyeriniz ile ilgili bir başlangıç olabilir. Yaratıcılığınız ve ikili ilişkilerde çekiciliğiniz oldukça yüksek ancak maddi konularda öğleden sonra gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Aile fertlerine diplomatik davranmalı ve huzuru yakalamaya çalışmalısınız. Eşiniz ve işiniz sebebi ile öğleden sonra gerginlik olabilir. İdeallerinize ulaşmak için yeni bir sayfa açılıyor.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Kardeşlerinize karşı anlayışlı ve objektif davranmalısınız. Öğle saatlerinde iş yerinizde bazı olaylar ilişkinizde çatışmalara yol açabilir. Maddi açıdan güçlendiğiniz bir döneme giriyorsunuz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Para ile ilgili yeni adımlar atmamak, riskleriniz ve gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili görüşmelerinizi ertelemek faydalı olabilir. İkili ilişkilerinizde bu akşam yeni bir dönem başlıyor.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Duygusal ve sezgisel hissedebilirsiniz. Aileniz, eşiniz ve iş ilişkilerinizde gerginlikler olabilir. Rutininizi yavaşlatarak kendinizi dinlemeniz için yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Öğleden sonra iletişimde çıkan gerginlikleri bir kenara bırakarak sanatsal yaratıcılığınızı ortaya koymak için sakin bir akşama hazırlanın. Önünüzdeki bir ayı iyi değerlendirmelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Arkadaşlarınız arasında uyum ve dengeyi sağlıyorsunuz. Maddi konularda öğleden sonra gergin hissedebilirsiniz. Akşam aile ilişkilerinin hayatınızda önem kazanacağı bir dönem başlayacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
İş ilişkilerinizde diplomatik ve adaletli tavrınıza özel ilişkilerinizdeki çatışmaların yansımasına izin vermeyin. Önümüzdeki bir ay sözleşme, anlaşma gibi konularda güçlü olacaksınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Seyahatlerinizde keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Öğleden sonra bazı zorluklar çıkabilir. Bu akşam finansal konularda kendinizi güçlü hissedeceğiniz ve değişebileceğiniz bir dönem başlayacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 

Finansal konularda huzursuzluklar çıkabilir ancak akşam saatlerinden itibaren üzerinizdeki ataleti atacağınız bir dönem başlıyor. Yaklaşık bir ay boyunca kendinizi güçlü ve cesur hissedebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova