19 Şubat Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bu sabah arkadaşlarınıza fikirlerinizi rahat aktaramadığınızı hissedebilirsiniz. Bu engellerden kendinize ders çıkarmalısınız. Öğleden sonra enerjiniz yerine geliyor ve iletişim daha rahat akıyor.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İşinizle ilgili önemli toplantı, sunum, görüşmeleri ertelemeniz faydalı olabilir. Önünüze çıkan engeller sonrasında ilişkilerdeki gerginlikle yılmamalısınız. Yoğun bir akşam olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İşinizin ideallerinize ulaşmanızda önünüzde bir engel oluşturduğunu düşünebilirsiniz. Engel olarak düşündüklerinizin size etkisini tartmalısınız. Öğleden sonra spor ile rahatlayabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Gelir dışı kaynaklarınızı hayatınızı daha konforlu kılmak, sevgilinizi mutlu etmek ya da çocuğunuzun mecburi giderleri için harcamak zorunda kalabilirsiniz. Risklerinizi doğru yönetmeniz için bir fırsat olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Eşiniz ya da ortağınız ile ailevi zorunluluklar ve sorumluluklarınız konusunda gerginlik yaşayabilirsiniz. Konuşarak orta noktayı bulmanız zor gözükse de neler yapılabileceğini irdelemelisiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İş yerinizde sizi zorlayan ve ilerlemenizi engellediğini düşündüğünüz kişiler olabilir. Bu durumda engelin aslında ne olduğunu iyi değerlendirip iletişim bariyerini ortadan kaldırmaya çalışmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sevgiliniz ya da çocuklarınızla maddi konularda anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Karşılıklı gerginliğin asıl sebebini ortaya çıkarmak faydalı olacaktır. Akşam saatlerinde kendinizi dinamik ve enerjik hissedeceksiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Olaylara karşı sorumluluk bilinciyle yaklaşımınız aile fertleri ile aranızda gerginlik yaratabilir. İletişim öğleden sonra rahatlasa da önünüzdeki engelin bazen kendiniz olduğunu hatırlamalısınız. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kendinizi hafife alıyorsunuz. Yeni girişimler için fazla düşünebilir ve engellerin sizi durduracağına karar verip hiç başlamadan kenara koyabilirsiniz. Zihninizdeki bariyerleri kenara koymanız için bir sınav olabilir.
  
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İkili ilişkilerdeki gergin hava ve iletişimdeki aksaklıklar sebebiyle yakın bir arkadaşınızla ters düşebilirsiniz. Ayrı fikirlerde olabilirsiniz ancak bunun hayatınızı nasıl etkilediğini iyi değerlendirmelisiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyerinizde yeni adımlar yeni sorumluluklar söz konusu olabilir. Kendinizi hazır hissetmeyebilirsiniz; karar vermeden önce iyi düşünmelisiniz. Akşam saatlerinde daha cesur ve atak olabilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Uluslararası, medya ya da ticari işleriniz bürokratik işlemler sebebiyle sekteye uğrayabilir. Attığınız her adımda engelle karşılaştığınızı düşünebilirsiniz. İşlerinizi ileriye dönük nasıl kolaylaştırabileceğinize bakmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova