2 Şubat Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Kariyerinizi yönlendiren ilişkilerinizde uyum ve dengeyi sağlamanız mümkün olacak. Miras, kredi, bonus gibi gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili geleceğe yönelik sağlam adımlar atabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Mistik ve inançlar açısından merak uyandıran yerlere arkadaşlarınızla seyahat planları yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde sorumluluk alarak somut sonuçlar elde etmek istiyorsunuz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 
Gelir dışı kaynaklarınızı güçlendirecek çalışmalar yapmak için güzel bir gün olabilir. Kariyerinizi yönlendirecek yaratıcı bir projenin sonucu olarak sorumluluklarınız artabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Eşinizle romantizmi yeniden yakalayacağınız bir gün olabilir. Aşk hayatınızda sorumluluk alarak sevdiğiniz kişiye açılabilirsiniz de. İlahi konularda bilgi almak hoşunuza gidebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
İş yerinizde finansal konular ile ilgili konular gündeme gelebilir. Çalışanlar arası ilişkilerde uyumu yakalayacaksınız. Aileniz ile ilgili yeni sorumluluklar alabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İlişkiler, güzellikler ve keyifler yoluyla hayatın tadını çıkaracağınız bir gün olacak. Sevdiğiniz kişiyle romantik bir gün geçirebilirsiniz. Geleceğe yönelik eğitimlere katılabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Günlük düzen ile ilgili belirsizlikleri ortadan kaldırabilirsiniz. Aile içi ilişkilerinizin kuvvetleneceği ve keyifli vakit geçirebileceğiniz bir gün. Geleceğe yönelik finansal kararlar alacaksınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Sanatsal yaratıcılığınız oldukça yüksek. Sevdiğiniz kişiye duygularınızı rahatça ifade edebilir ve çocuklarla uyumla iletişim kurabilirsiniz. Kendi geleceğinize yönelik adımlar atabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Ailenizle huzur içinde bir gün geçirebilirsiniz. İlahi ve mistik konularla ilgili okumalar yapabilir, ruhsal çalışmalarda bulunabilirsiniz. Gelirleriniz ile ilgili olumlu gelişmeler olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Kardeşlerinizle duygusal paylaşımlarda bulunacağınız bugünde zihinsel aktiviteler, okuma ve kısa yollara gitmekten mutluluk duyabilirsiniz. İlişkilerinizde uyum ve zerafeti yakalayacaksınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Para kazanmak ve harcamaktan keyif alabilirsiniz. Duygusal dengeleri sağlamak için maddi koşullarınız rahat olmalıdır. Kariyerinizde yeni sorumlulukla ile sağlam adımlar atabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Sezgilerinizin kuvvetli olduğu bugünde duygularınızı rahatlıkla ifade edebileceksiniz. Oldukça sosyal bugünde arkadaşlarınızla keyif ve uyum içinde bir gün geçirebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova