20 Şubat Astrolojik Burç Yorumları

Bugün sabah saatlerinde Akrep Burcuna geçiş yapan Ay ile duygularınızı daha yoğun hissedecek ve daha sezgisel davranabileceksiniz. Sabah saatlerinde önemli ve güçlü kişiler ile görüşmelerinizde destek alabilirsiniz. Özellikle karşı cins ile olumlu gelişmeler kaydedilebilir. Öğleden sonra Neptün olumlu açısı ile meditasyon, yoga gibi aktiviteler ile rahatlamak, sanatsal ve ruhsal çalışmalar yapmak için uygun olabilir. Gece saatlerinde şanslı ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Keyifli günler!Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Gergin birkaç günün ardından bugün kendinizi dinlemek ve ruhunuzu dinlendirmek için harika bir gün olabilir. Akşam saatlerinde ailenizle bir araya gelerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Özellikle sosyal çevreniz ve eşiniz ile ilişkilerinizde olumlu bir hava hakim. Eşinizle tutkularınızı paylaşabilir, çevrenizden destek alabilirsiniz. İletişiminiz geceden itibaren yoğun.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sabah saatlerinde işiniz ile ilgili bazı konuları etkin pozisyonda kişiler ile görüşerek destek alabilirsiniz. Planlarınızı hayata geçirmeden önce iyi değerlendirme yapmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Farklı kültürler, yeni yerler görerek öğreneceğiniz bir seyahat planlayabilir; zihninizi açacak yeni bir eğitime katılabilirsiniz. İnançlarınız planları yaparken yönlendirici olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Aileniz ile gelir dışı kaynaklarınızı nasıl değerlendireceğinizi konuşmanın tam zamanı olabilir. Emlak, kredi gibi konular gündeme geldiğinde sıkı bir analiz yapmanız faydalı olacaktır.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
İkili ilişkilerde iletişimde yol kat etmeye başlıyorsunuz. Eşiniz ya da ortağınız ile keyifle karşılıklı fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Akşam sosyal aktiviteler için harika olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kendi hayatınızı organize etmek isteyebilirsiniz. İş saatleri, sağlığınız için yeni bir diyet, spor programı çekici gelebilir. Kariyeriniz ile ilgili konularda akşama doğru daha şanslısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Hayalleriniz ve duygularınızın yoğunluğu ile sanatsal yaratıcılığınızın zihninizi farklı bir boyuta taşıdığını göreceksiniz. Çocuklarınız ile ilgili fedakarlıklarda bulunabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Ailenizle hayallerinizi, duygularınızı paylaşabilir ve destek alabilirsiniz. Özellikle ebeveynlerinizle bu ılımlı konuşmadan keyif alacaksınız. Para ile ilgili olumlu haberler alabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Arkadaşlarınız ile sohbetler, yeni ve farklı diyarların kapılarını aralayabilir. Bugüne kadar ilginizi çekmeyen bir konuda daha fazla bilgi sahibi olmak ya da aktarımda bulunmak isteyebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Sabah saatlerinde maaşınız ya da diğer gelirleriniz ile ilgili önemli kişiler ile görüşmeleriniz olumlu geçebilir. Tam bir sonuca varılmasa da bu ılımlı görüşme geleceğe ışık tutacaktır.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Yaratıcılığınız ve özgüveniniz sizi ideallerinize doğru çizdiğiniz yolda adımlar atmanıza yardımcı oluyor. Tutkularınız ve isteklerinizi göz önüne alarak hareket edebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova