21 Şubat Astrolojik Burç Yorumları

Sabah saatlerinde Akrep burcunda seyreden Ay ile Pluto'nun olumlu açısı bizlere duygularımızı net ifade edebilme yeteneği ile güçlü kişilerden destek alma kolaylığı sağlayabilir. Öğleden sonra yazılı ve sözlü iletişimde yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalı. Venüs'ün olumlu görünümü ile ikili ilişkilerde ılımlı hava romantik anlar yaşamanıza olanak sağlıyor. Geceye doğru etkisi hissettirecek Ay Satürn kavuşumu duygularımızı ortaya koymakta kendinizi engelleyebileceğiniz gibi akşam saatlerinde yaşanan romantik havayı sağlam bir zemine oturtmanızı sağlayabilir.Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Bu sabah güçlü bir kişiden destek alabilirsiniz. Öğle saatlerinde arkadaşlarla gerginlik yaşanabilir; ancak sonrasında romantizm sizi bekliyor. Biraz zorlasa da sağlam adımlar atabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
İkili ilişkilerinizde öğleden sonra mantığınız ve duygularınız arasında gidip gelseniz de akşam şanslı olabilirsiniz. İlişkinizde somut adımlar atarken bazı engelleri aşmanız gerekebilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 
Sabah saatlerinde bonus, sigorta gibi konularda bir otorite figüründen onay alabilirsiniz. İş yükünüzün ağırlığından yakınmanız yanlış anlaşılabilir. Tutkulu bir aşk akşam sizi bekliyor.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Sabah eşinizin önemli bir konuda desteğini alabilir; güçlü biri ile ortaklık konuşması yapabilirsiniz. Öğleden sonra iletişimde dikkatli olursanız akşam saatleri oldukça keyifli geçebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
İŞ yerinizde önemli toplantılarınız sabah saatlerinde gerçekleştirmeniz faydalı olabilir. Öğlen eşinizle bazı gerginlikler yaşanabilir. Ailevi sorumluluklar işinizde sizi engelleyebilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Sabah saatlerinde önemli anlaşmalar, sözleşmelerde yol almanız mümkün ancak halen gözünüzden kaçan konular olabilir; dikkatli değerlendirmelisiniz. Romantik bir akşama hazırlıklı olun.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Ailenizden maddi destek alarak güne başlayabilirsiniz. Çocuklarla iletişime öğle saatlerinde dikkat. Günün geri kalanında ikili ilişkilerde ılımlı hava ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Duygularınızı net olarak kelimelere dökebildiğiniz bir sabah olacak. Yakın akrabalarınızın desteğini alacaksınız. Öğle saatlerinde aile içi iletişime daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Parasal konularda görüşmelerinizi yapmak ve önemli bir kişinin desteğini almak için güzel bir sabah. Gün ortasında iletişimde dikkatli olmalısınız. Alışverişte fazla harcama yapabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sosyal ortamlarda liderlik yapabilir, otorite figürü olarak boy gösterebilirsiniz. Para konusunda yanlış anlaşılmalar olabilir. Dış görünüşünüz ile ilgili değişikliklere vakit ayırabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Bugün yaratıcılığınızı ortaya koyarak farklı fikirler ortaya koyabilirsiniz. Öğle saatlerinde işle ilgili sunum, görüşmede yanlış anlaşılmalar yaşanabilir, ifadelerinize dikkat etmelisiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
 Sosyal çevrenizde güçlü kişilerden destek göreceksiniz. Yanlış anlamaya meğilli olduğunuz bir gün. Aşkı uzakta aramayın; arkadaş çevrenizden biri ile romantik anlar yaşayabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova