22 Şubat Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Gelir dışı kaynaklarınızda ilgili bazı konular ya da kişiler tarafından engellenmiş hissedebilirsiniz. Öğle itibariyle daha iyimser ve neşeli bir hava hakim olacak. Akşam yoga, meditasyon vb ile rahatlamaya çalışmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Ikili ilişkilerinizde sorumluluklarınız bazı zorlanmalara yol açabilir. Maddi konularda öğle saatlerinde daha olumlu bir hava gelişecek. Akşam ise kararsızlık, belirsizlik gerginliğe sebep olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Güne işinizde bazı kişi ve konular tarafından engelleniyor hissi ile başlayabilirsiniz. Öğleye kadar yeni girişimler doğru olmayacaktır. Akşam saatlerinde kariyerinizi ilgilendiren konularda çatışmalardan uzak durmalı ve olayları akışına bırakmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Öğleye kadar çocuklarınız ile ilgili sorumluluklarınız sizi düşündürebilir. Sonrasında olumlu hava ile işinizde rahatlayabilirsiniz. Yeni seyahatler, bilgiler ufkunuzu ve hayat görüşünüzde değişime Işık yakabilir. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Evinizde ya da ailenizde ilgili bazı konular sabah sizi evde tutabilir. Öğleden itibaren yaratıcılığınızı kullanacağınız, hayatın tadını çıkaracağınız programlar yapabilirsiniz. Akşam maddi konularda tartışmalara girmemelisiniz. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün seyahatler ve iletişim ile ilgili konularda engellerle karşılaşılabilir. Öğleden itibaren evinizde neşeli vakit geçirebilirsiniz. Akşam ikili ilişkilerde belirsizlikler canınızı sıkabilir, akışına bırakmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sabah maddi konularda sorumluluklarınız problem yaratabilir. Öğleden itibaren kısa bir seyahat ya da merak ettiğiniz bir konuda eğitim ile neşeniz yerine geliyor. Akşam iş, sağlık konuları huzursuzluk yaratabilir. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sabah duygularınızı dile getiremediğiniz için engellenmiş hissedebilirsiniz. Aslında kendi kendinizi engelliyor olabilirsiniz. Sanatsal anlamda yaratıcılığınız yüksek olsa da ikili ilişkilerde gerginlik yaşayabileceğiniz bir akşam.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Güne başlarken sorumluluklarınız bilinç altınızda sizi zorlayabilir.  Öğleden itibaren kendinizi daha iyimser, neşeli hissedeceksiniz. Evinizde bazı belirsizlik ve ilişkilerde gerginlikler akşam sürüklenme hissi yaratabilir. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bu sabah arkadaşlarınızla bir araya gelmek isteseniz de bir türlü denk gelemediğinizi hissedebilirsiniz. Öğleden sonra ruhsal konular ile ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Akşam seyahat ve iletişimde problemler çıkabilir.
  
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyerinizde aldığınız sorumluluklar sizi sıkabilir. Bunların gerçekten engel teşkil edip etmediğini irdelemelisiniz.Öğleden sonra arkadaşlarınızla bir araya gelmek keyif verebilir. Maddi konularda akşam sınırlarınızı zorlamamalısınız. 
  
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Hukuki konularda bazı konularda engellerle karşı karşıya olduğunuzu hissedebilirsiniz. Yaratıclığınızın ve sezgilerinizin kuvvetli olduğu bir gün olsa da akşam saatlerinde gergin ve melankolik hissedebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova