23 Şubat Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün rahatlamak, ruhsal çalışmalar yaparak ruhunuzu beslemek için harika bir gün. Sıra dışı programlar ile gününüzü farklılaştırabilir; arkadaşlarınızla bol sohbetli planlar yapabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Hayır ve yardım çalışmalarında arkadaşlarınızla görev almaktan Manevi tatmin alacaksınız. Hayal gücünüze siz bile şaşırabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili yeni projeler ilginizi çekebilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İKili ilişkilerde olumlu hava ile neşeli bir gün olacak. İşiniz ile ilgili yaratıcı bir projeye liderlik etmeniz mümkün olabilir. Okuyarak kendinizi farklı diyarlarda hissedebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Farklı kültürler tanımak için uzak seyahatler planlayabilirsiniz. Yüksek öğrenim, felsefe ilginizi çekebilir ve bu konularda uzman biri ile görüşebilirsiniz. Mistik konulara yönelebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Maceracı ruhunuz hayattan keyif almak için sıra dışı programlar yapmaya yönlendirebilir. Maddi konularda fedakar davranabilirsiniz. Eşinizle zihinsel paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir akşam.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Ailenizden bağımsız, mistik konuları araştıracağınız bir program yapabilirsiniz. İkili ilişkilerde egoyu bir kenara bırakarak empati kurabileceksiniz. İşiniz ile ilgili iletişim oldukça hızlı olacak.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eşiniz size bir süpriz yapabilir ya da birlikte farklı bir gün geçirebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gindesiniz. Kelimelerle aranız oldukça iyi; yaratıcılığınızı farklı hobilerle ortaya koyabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sağlığınız için farklı çalışmalara katılabilir, sıra dışı bir gün yaşayabilirsiniz. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde akşam saatlerini ailenizle sohbet ederek, fikir paylaşımlarında bulunarak geçirebilirsiniz.

 Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Neşeli bugünde yaratıcı işlere imza atabilirsiniz. Aileniz için fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. İletişim akşam saatlerinde doğru artıyor.

 Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Evinizde sıra dışı bir aktivite, gün planlayabilirsiniz. Kardeşlerinize karşı fedakar ve verici davranmanız gerekebilir. Maddi konularda daha özgür davranabilmek için fikir alışverişinde bulunabilirainiz.
  
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Arkadaşlarla Süpriz bir eğitim, ani bir kısa seyahat bugün size neşe verecek. Maddi konularda kendinizi ortaya koymak yerine daha fedakar davranabilirsiniz. Kendinizi akşam daha rahat ifade edebileceksiniz.

 Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Duygusal ve manevi olarak verici olduğunuz bir gün. Hayal dünyanız oldukça geniş ve yaratıcı. Maddi konularda süprizler ortaya çıkabilir. Aşırı harcamalardan kaçınmanız faydalı olacaktır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova