24 Şubat Astroloji Burç Yorumları ve Bu Hafta

Güzel bir hafta olması dileğiyle Günaydın! Bu hafta astrolojik olarak bir çok gökyüzü olayı hayatımıza yansıyor. Bir süredir geri harekette olan Merkür 1 Mart itibariyle düz harekete geçiyor. Bu vesileyle bir türlü sonuca erdiremediğimiz sözleşme, anlaşma, teknolojik aletlerdeki bozukluklar, iletişimdeki kesik kesik hava dağılmaya başlıyor. Yani kendimizi daha iyi ifade edebileceğiz. Ancak yine 1 Mart'ta Mars geri harekete başlıyor. 19 Mayıs'a kadar sürecek olan bu hareket bizi biraz sakinleştirecek diyebiliriz. Ancak sadece sakinleşmek ile kalmayıp ataletine de kapılabiliriz. Cesaret, ataklık, tepki vermek konularında yavaşlıyoruz. Efor ve enerji gerektiren işlerimizi bekletmemiz faydalı olabilir. Özellikle ikili ilişkileri içeren konuları ele alarak değerlendirmek faydalı olabilir. Acele hareket etmek yerine iç sesinizi dinlemelisiniz. 

Hafta ile ilgili yorumların devamına bir sonraki yazıdan ulaşabilirsiniz..


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün eğitim, seyahat gibi aktivitelerle kendinizi geliştirme isteği ve ideallerinize ulaşmak için gerekli enerjiyi içinizde hissediyorsunuz. Öğleden sonra somut adımlar atabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Gelir dışı kaynaklar hakkında olumlu haberler alacağınız, iş yerinde aktif ve tempolu bir sabah olabilir. Arkadaşlarınızla huzurlu ve keyifli sohbetler edeceğiniz bir akşam geçirebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İkili ilişkilerinizde neşe ve uyumun hakim olacağı bir sabah. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde spor yapabilirsiniz. Öğleden sonra finansal konularda daha sağlam gelişmeler olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İş yerinizde gelişim ve ilerleme kaydetmek üzere harekete geçebileceğiniz bir sabah. Eviniz ile ilgili işlerinizi kolaylıklar bitirebileceksiniz. İlahi konular akşam ilginizi çekebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kendinizi yaratıcılığınız yoluyla ortaya koymak ve ifade etmek hayattan keyif almanızı sağlıyor. Sabah saatlerinde kısa bir seyahate gidebilir, fikirlerinizi kolaylıkla savunabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Evinizde neşeli bir sabaha uyanıyorsunuz.  Maddi konularda cesur ve atak davranabileceksiniz. Öğlen netlik kazanamasanız da öğleden sonra riskleriniz konusunda ilerleme kaydedebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sabah saatlerinde kısa bir seyahate gidebilir; enerjik ve aktif bir gün geçirebilirsiniz. Evinizle ilgili geleceğe yönelik somut çözümler getirebilmek için öğleden sonrayı beklemelisiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sabah saatlerinde finansal konularda iyimser hava haftaya keyifle başlamanızı sağlayacak. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde anlaşma, sözleşme gibi konular öğleden sonra netliğe kavuşacak.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İyimser ve neşeli hissederek güne başlıyorsunuz. Sosyal ortamlarda aktif olabilirsiniz. Öğleden sonra maddi konularda somut adımlar atabileceksiniz. Ailenizle huzurlu bir akşam sizi bekliyor.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Ruhsal gelişim, dua, meditasyon vb için güzel bir sabah olabilir. Kariyeriniz için cesur davranabileceğiniz bir gün olacak. Öğleden sonra sezgilerinize güvenerek daha sağlam adımlar atabileceksiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Arkadaşlarınıza karşı iyimser, enerjik, ılımlı, hoşgörülü olacağınız bir  güne uyanıyorsunuz. Uzak seyahatler planlayabilirsiniz. Maddi konularda akşam daha huzurlu hissedeceksiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kariyeriniz ile ilgili konularda olumlu gelişmelerin olabileceği bir sabah. Finansal konularda daha aktif olacaksınız. Akşam dua ederek, sanatsal aktivitelerle huzur bulabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova