25 Şubat Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Erken sabah saatlerinde ikili ilişkilerde uyum ve huzuru gözlemleyebilirsiniz. Öğleye doğru beklenmedik gelişmeler abartılı duygusal tepkilere yol açabilir. Akşam saatlerinde daha dengeli ve sakin olacaksınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Ticari ve hukuki konularda sağlam adımlar atabileceğiniz bir sabah. Otorite figürü bir kişiden deatek alabilirsiniz. Sabah ile öğle saatleri arasında ani olaylar sebebiyle gerginlikler yaşanabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili iş yerinizde üstlerinizden sabahın erken saatlerinde destek alabilirsiniz. Öğleye doğru süpriz olaylar finansal konulara bakış açınız değişebilir. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Eşinizle geleceğe yönelik duygularınızı paylaştığınız, sağlam adımlar attığınızı hissettiğiniz bir sabah olabilir. Sonrasında şok edici olaylarla duygusal patlamalar yaşanabilir. Akşam rahatlayacaksınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde finansal konularda sağlam adımlar atabilmek, somut sonuçlar alabilmek için sabahın erken saatlerini kullanmalısınız. Öğleye doğru saatler ani çatışmalar gerçekleşebilir. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sabahın erken saatlerinde eşinizden ya da ortağınızdan yaratıcılığınızı geleceğe yönelik somut projelerde kullanmak için destek alabilirsiniz. Sabah öğle arası çatışmalardan uzak durmalısınız.
  
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Ailenizle sabah saatlerinde geleceğe yönelik konuşmalar yapabilir, iş yerinde üstlerinizdden bir konuda destek alabilirsiniz. Öğleye öncesi saatlerde duygusal karmaşalar yaşanabilir, aşırı tepkiler ortaya çıkabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Anlaşma ve sözleşme gibi geleceğe yönelik konular gündeme gelebilir ancak sabah 9dan öncesini değerlendirmeniz faydalı olur. Öğleden sonra saatlerinde gerginlikler dağalıyor ve daha sağlam adımlar atabileceksiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
 Maddi konularda yeni kararlar almak için sabahın erken saatlerini tercih etmelisiniz. Riskleriniz konusunda beklenmedik gelişmeler karar almanızı zorlaştıracaktır. Öğleden sonra gerginliğin geçmesi ile olaylara daha geniş açıdan bakabileceksiniz. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sezgilerinizin yoğun olduğu bir gün. Öğleye doğru duygusal anlamda karışık ve yorgun hissedebilirsiniz. Özellikle ikili ilişkilerde abartılı duygusal çıkışlara dikkat etmelisiniz. Ailenizden beklenmedik tepkiler alabilirsiniz.


Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İçinde bulunduğunuz gergin hava bazı sırların ortaya çıkması ile dağılabilir. Öğle öncesinde alacağınız haberler sizde şok etkisi yaratabilir. İş yerinizde bu durum karşısında rahat olmaya çalışmalı ve duygusal patlamalara yer vermemelisiniz.


Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Arkadaşlarınız ya da ekibinizle maddi konular hakkında beklenmedik çatışmalar yaşayabilirsiniz. Riskleriniz söz konusu olduğunda daha sakin ve sağlam adımlar atmalısınız. Gergin havanın dağılmasını beklemeniz faydalı olur.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem