26 Şubat Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Bugün hem ailevi hem de kariyerinizin getirdiği sorumluluklardan özgürleşme arzusu içinde olabilirsiniz. Heyecanlı ve yaratıcı bir gün olabilir. Öğle saatlerini sakin geçirmeye bakmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Kardeşlerinize yardımcı olmanız gereken süpriz bir konu ortaya çıkabilir. Kısa seyahatlerde dikkatli olmalı, anlaşma, sözleşme gibi konulara özen göstermelisiniz. Gizli bilgiler ortaya çıkabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
Gelir ve giderleriniz konusunda beklenmedik gelişmeler ortaya çıkabilir. Sabah erken saatlerde bu konuda destek alabilirsiniz. Özellikle öğle saatlerinde risk almamanız faydalı olacaktır.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Romantik bir sabahın ardından kariyerinizle ilgili sürpriz gelişmelerle ilişkiniz ve kariyeriniz arasında bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Gün ortasında aile içi gerginliklere dikkat.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
İş yerinizde sabahın erken saatlerinde yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Beklenmedik olaylar gün içinde sizi zorlasa da yeni bir sayfa açmanıza yardımcı olabilir. Seyahatlerde dikkatli olmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Sevdiğiniz ve çocuklarınızla aşk dolu bir sabaha uyanacaksınız. Gelir dışı kaynaklarla ilgili ani gelişmeler sizi zorlayabilir. Parasal konularda öğle saatlerinde harekete geçmemeniz faydalı olur.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
Eşiniz ya da ortağınız ile ilgili sürpriz gelişmelerle şaşırabilirsiniz. Kariyerinizde yükselişinizi desteklediğini düşündüğünüz bir kişi sizi zorlayabilir. Öğle saatlerinde agresif tavırlardan kaçınınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
İşle ilgili sürpriz gelişmeler sizi daha özgür ve daha yaratıcı bir yaşam düzenine kavuşturabilir. Çıkacağınız bir seyahat bu değişimi başlatacak. Medya, hukuk, eğitim ve ticaret alanlarını denemelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Beklenmedik bir kişiye aniden aşık olabilir; mevcut ilişkinizde tamam mı devam mı kararı vermek durumunda kalabilirsiniz. Arkadaşlarınızla öğle saatlerinde çatışmalardan kaçınmalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Ailenize karşı özgürlükçü tavrınız ile ipleri koparma noktasına gelebilirsiniz. Ancak ikili ilişkilerinizde şanslı ve korumada olduğunuz bir dönemdesiniz. Sabırlı olup sezgilerinizi dinlemelisiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
İş yerinde bir proje liderliği ya da çalışanlarınıza verdiğiniz görevler ile ilgili sürpriz gelişmeler olabilir. Yazışma, sözleşme ve anlaşmalar üzerinde durmalısınız. Sağlığınıza dikkat.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
maddi konularda süprizler karşısında şaşırabilirsiniz. Sabah arkadaşlarınızdan destek alacaksınız. Yaratıcılığınızı bu ani olaylar karşısında ileriye dönük adımlar atmak için kullanmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova