27 Şubat Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünü ekip çalışmaları, sosyal ve toplumsal organizasyonlarda fikir alış verişleri, yeni projeler üretmek için kullanabilirsiniz. İletişimde ani çıkışlara dikkat.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kariyeriniz ile ilgili konularda idealist, yaratıcı ve yenilikçi olabilirsiniz. Sabah saatlerinde gizli kalmış bazı konular ortaya çıkabilir. Bugün iletişim oldukça yoğun, takip etmelisiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Eğitim amaçlı sıra dışı bir seyahat planlayabilir, süprizlerle karşılaşabilirsiniz. Yeni bir konu hakkında bilgi edinmek; idealist, sıra dışı organizasyonlarda bulunmak için güzel bir gün.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kariyerinizle ilgili ani gelişmeler sonucu miras, kredi, sigorta hakkında bazı araştırmalar yapmak durumda kalabilirsiniz. Aile geçmişiniz ile ilgili sürpriz bilgilere ulaşabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Eşiniz ya da ortağınızın geçmişle ilgili bir sır ortaya çıkabilir. Birlikte ideallerinizi ve geleceğe bakış açınızı paylaşacağınız konuşmalar yapabilirsiniz. İlişkinizde bir reform olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İş yerinizde finansal konularda beklenmedik gelişmeler olabilir. Ekip çalışmaları ile yaratıcı çözümler üretebilir, fikir alışverişlerinizi yazılı iletişimde daha kolay yapabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Şiir, hikaye yazma gibi sözel yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir gün olacak. Risklerinizle ilgili yazışmalar yaparken eşiniz ya da ortağınızdan sürpriz açıklamalar duyabilirsiniz.  

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Evinizde yapılması gereken işler için ailenizi seferber edebilir, yaratıcı çözümler getirebilirsiniz. İş yerinizde gelişen sürpriz olaylar bugün sürekli iletişim trafiğinin hızını arttırıyor.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bir sözleşme ya da anlaşma için yakın akrabalarınızla kafa kafaya vererek sonuca varmaya çalışabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmalısınız. Araştırma ve değerlendirme için güzel bir gün.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sabah evinizde yaratıcı işler yapabilirsiniz. Gelirlerinizi arttırmak için ekibinizle bir araya gelerek beyin fırtınaları yapabilir; geçmişten toplamadığınız bazı paralara yoğunlaşabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Özgün ve reformist fikirleri yaratıcı şekilde ortaya koyabileceğiniz bir gün olacak. Yazılı, sözlü iletişimde karşınızdakini kolaylıkla ikna edebiliyorsunuz. Sürpriz bir seyahat çıkabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Maddi konularda beklenmedik gelişmeler sonucu zihninizde yaratıcı bir çözüm bulmaya çalışıyorsunuz. Hayal gücünüzün yüksek olduğu bugünde fikir alışverişine önem vermelisiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova