28 Şubat Astrolojik Burç Yorumları

Bugün sabah saatlerinde duygusal olarak kendimizi bazı konularda engellenmiş hissetsek de öğleye doğru enerjik hatta aktif olabileceğiz. Öğleden sonra (13:00-17:00 arası) pek yeni bir işe başlayamasak da elimizdeki işleri tamamlamak için oldukça verimli olabilir. Akşam daha duygusal, manevi konularla iç içe rahatlamaya yönelik çalışmalar, sohbetler, programlar yapılabilir. Bu akşam Retro hareketinden Direkt harekete geçmek üzere Merkür durağanlaşıyor. Düşüncelerinizi, rüyalarınızı, niyetlerinizi bir kenara not edin! Sevgiler..

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sosyal bir organizasyonda maddi sorumluklarınız ya da kısıtlar sebebiyle sabah saatlerinde yol alamadığınızı hissedebilirsiniz. Öğle saatleri ikili görüşmeler açısından aktif geçecek.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İşinizde teknolojik konularda bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Öğleye doğru enerjiniz yerine geliyor ve işiniz hareketleniyor. Akşam sosyal yardımlaşma projelerinde yer alabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İdealist ve reformist bir ruh hali içindesiniz; ancak işiniz ve sorumluluklarınızın sizi engellediğini hissedebilirsiniz. Öğleye doğru yaratıcı projeler ile ivme kazanacaksınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sigorta, kredi, miras, bonus konularında ertelenmeler yaşayabilirsiniz. Ortak gelirler konusunda sevdiğinizle anlaşmazlık olabilir. Evinizdeki işler için öğleye doğru vakit ayırabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Eşinizle ya da ortağınızla iletişimde problemler yaşadığınız dönemler oldu. Ailenize karşı sorumluluklarınız sizi engellemiş gibi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde rahatladığını hissedeceksiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İş yerinizde anlaşma, sözleşme, görüşme gibi konuların yavaş yavaş düzene girmeye başladığını hissedebilirsiniz. Maddi konularda öğle saatleri oldukça hareketli geçebilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sabah saatlerinde çocuklarınıza ya da sevdiğinize karşı hislerinizi ifade edememekten yakınabilirsiniz. Akşam saatlerinden itibaren iletişimdeki zorluklar hafifliyor.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Aile içinde bazı eski emlak işleri bir süredir sürüncemede kalmış olabilir. Sabah saatlerinde büyüklerinizden çekinceniz gün içinde dağılıyor. Nihayet bir karara varabileceksiniz. 
  
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Gizli kapaklı işlere karşı olan korkularınızın önemli anlaşmalar, sözleşmeler konusunda önünüzde engel oluşturduğunu hissedebilirsiniz. Öğleye doğru iletişiminiz hızlanıyor.
  
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sosyal çevrenizde otorite sahibi bazı kişilerin finansal gelişiminiz konusunda önünüzde engel oluşturduğunu hissedebilirsiniz. Öğleye doğru iletişiminiz hızlanıyor.
  
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İşinizde ve hayatınızda aldığınız sorumlulukların idealist ve yaratıcı bakış açınızı ortaya koymanızın önüne geçtiğini ve adeta engellediğini hissedebilirsiniz. Akşam maddi konularda gelişmeler sizi rahatlatacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kendinizi dinlemek ve fikirlerinizi derleyip toparlamak için yeterince fırsatınız oldu. İdeallerinize ulaşmak için stratejik ve sağlam adımlar atmalısınız. Akşam saatlerinde meditasyon, dua size huzur verebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova