3 Şubat Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kendinizi enerjik ve zinde hissedeceğiniz bir günde haftaya hızlı başlıyorsunuz. Akşam saatlerinde sürprizlere hazırlıklı olun. 6 şubat öncesinde önemli yazılı işlerinizi tamamlamanız faydalı olur.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yaratıcılığınızın yüksek, zihninizin hızlı çalışacağı bir gün olacak. Sosyal organizasyonlar ve kariyeriniz ile ilgili konular 6-28 şubat arasında aksayabileceğinden öncesinde halletmeniz yararlı olacaktır.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sosyal organizasyonlarda oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. 6 şubat sonrasında hukuki, seyahat ve kariyerinizi ilgilendiren konularda iletişimde problemler yaşayabilirsiniz. Öncesinde önemli konuları ele almalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşinizde yoğunluk yaşayacağınız, hayli aktif bir gün. Akşam süprizlerle karşılaşabilirsiniz. 6-28 şubat arası seyahat planlarınız, eğitim ve finansal yazışmalarınız aksayabileceğinden bugünü değerlendirmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Uzun bir seyahate çıkabilir, eğitim ya da  hukuki alanlarda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İkili ilişkiler, gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili önemli konuları aksamaması için 6 şubat öncesinde ele almalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Miras, bonus, sigorta, kredi gibi gelir dışı kaynaklar hakkında yeni gelişmeler olabilir, akşama doğru beklenmedik haberler alabilirsiniz. Özellikle ikili ilişkiler ve iş yeriniz konusunda 6-28 şubat arası önemli bir karar almamalısınız. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İkili ilişkilerinizin hareketlendiği, ortaklar ya da eşinizle aktif geçireceğiniz bir gün. İş yeriniz, sağlığınız, günlük yaşantınız, çocuklar, riskler ile ilgili 6-28 şubat arası karar almak kolay olmayacağından önceki günleri kullanmalısınız. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Risklerinizi dikkatli ele almalı ve aceleci davranmaktan kaçınmalısınız. Emlak alım satım planlarınızı önümüzdeki bir kaç gün içinde değerlendirmeli ya da 28 şubat sonrasına bırakmanız faydalı olur.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
 Çocuklar, gençler ile hareketli bir gün geçirebilir; aşk konusunda hızlı davranabilirsiniz. Eğitim ve seyahatlerinizde iletişimsel aksamalar yaşayabileceğinizden 6-28 şubat öncesinde ya da sonrasında ele almalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Eviniz ve ailenizi ilgilendiren konular sizi oldukça meşgul edecek. Akşam saatlerinde bir sürpriz olabilir. önemli finansal işlerinizi 6-28 şubat tarihlerine bırakmamanız faydalı olur. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kısa bir seyahate çıkabilir, iletişimin hareketli olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Gün sonuna doğru beklenmedik haberler alabilirsiniz.Maddi konular ile ilgili yazışmaları, sunumlarınızı 6 şubat öncesi ya da 28 şubat sonrasına bırakmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
 Maddi konularda atak ve cesurca davranabilirsiniz. Akşam saatlerinde sizi şaşırtacak haberler alabilirsiniz. 6-28 şubat arası geçmişten gelen bazı konular ve kişiler gündeme gelebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova