4 Şubat Astrolojik Burç Yorumları

4 Şubat:

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
Enerjik ve hareketli bugünde eviniz ve işinizle ilgili yenilik yapabilirsiniz. Gün içinde güçlü kişilerden destek alabilir; akşam saatlerinde ikili ilişkilerde agresyon yaşayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs) 
Sabaha kadar iletişim ve seyahatlerde aşırılıklara kaçmadan güzel planlar yapabilirsiniz. Kariyerinizde bir otorite figüründen destek alacaksınız. Ancak akşam iş yerinde çekişmeler olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 
Sosyal alanda aktif olacağınız ve akıl danıştığınız bir kişiden yardım alabileceğiniz bir gün. Aşırı harcamalardan sakınmalısınız. Riskleriniz ile ilgili akşama doğru gerginlikler olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz) 
Kariyerinizde aktif ve kendinizi gösterebileceğiniz bir gün olacak. Maddi konularda bir aile büyüğünüzden destek alabilirsiniz. Yine de akşam saatlerine doğru aile içi ilişkilerde dikkat.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos) 
Seyahat ve eğitim planlarınızda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Abartılara kaçmadığınız sürece iş yerinizde yeniliklere adım atabilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınız size destek olacak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül) 
Abartılara kaçmadan romantik ya da arkadaşlarla keyifli bir gece geçirebilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarla ilgili yeni adımlar atabileceğiniz bir gün. İşinizde önemli biri size yardım edecek.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim) 
İkili ilişkilerde daha cesur ve sabırsız davranabilirsiniz. Aileniz ve kariyeriniz ile ilgili sabaha doğru gerginlikler olabilir. Riskleriniz ile ilgili danışmanlık almak için uygun bir gün olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım) 
Bu gece seyahatlerde dikkatli olmalısınız. İş yerinizde hareketli bir gün geçirirken, işleriniz ile ilgili ailenizin desteği yükünüzü hafifletebilir. Akşam saatlerinde kendinizi gergin hissedebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Hayattan keyif aldığınız aktiviteleri yapmak için sabırsızlandığınız bir gün olabilir. Maddi konularda gerginlikler sabah saatlerine yansıyabilir. Kardeşlerinizden yardım istemeniz faydalı olacaktır.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak) 
Eviniz ile ilgili işler sizi oldukça meşgul ediyor. İkili ilişkilerinizde geceden gelen gerginliği abartmamalısınız. Maddi konularda önemli bir kişiden öğle saatlerinde destek alabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat) 
Kısa bir seyahat sizi heyecanlandırabilir. İşiniz ile ilgili konularda yeni olaylar ortaya çıkabilir. Kendinizi güçlü hissettiğiniz bugünde liderlik vasıflarınızı ortaya koyabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Maddi konular ile ilgili hareketli bir gün olacak. Aşırı risk almaktan kaçınmalısınız. Öğleye doğru bu konularda sorularınızı bu konuda önemli bir kişi ile paylaşıp yardım alabilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova