5 Şubat Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Gece yarısından itibaren ikili ilişkilerde agresif tavırlar etkisini gösterecek. Öğleden itibaren maddi konularda somut adımlar atabilirsiniz. Öğle sonrasında iletişim rahatlayacak.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Öğleye kadar iş yerinde bazı konular sizi huzursuz edebilir. Arkadaşlarınızla keyifli sohbetlerde bulunabileceğiniz bir gün olabilir. Sezgileriniz ve yaratıcılığınız oldukça yüksek bir gece.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kendinizi daha rahat hissetmek için meditasyon vb çalışmalar yapabileceğiniz bir gün olacak. Kariyerinizi ilgilendiren önemli toplantı, sunum ve görüşmelerinizi öğleden sonra gerçekleştirebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Arkadaşlarınızla keyifli yemek organizasyonları düzenleyebileceğiniz bir gün. Uzak seyahat ve eğitim planlarınızı tamamlamak ve ticari görüşmeler için öğleden sonrayı tercih etmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyerinizde daha sağlam ve kalıcı adımlar atacağınız bir gün olacak. Maddi özellikle kredi sigorta vb ilgilendiren konuları öğleden sonraya bırakmanız sizin için faydalı olabilir. Akşam saatleri daha akıcı.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
 Keyif, yeme, içme kültürü üzerine uzak bir seyahat planlayabilir; farklı bir eğitim alanına yönelebilirsiniz. İkili ilişkilerde iletişimin rahatlayacağı öğleden sonra eşiniz ve ortağınız ile önemli konuları görüşebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Öğleden itibaren finansal konularda geleceğe yönelik sağlam adımlar atabilirsiniz. İş yerinizde önemli görüşme, yazışma ve toplantılar için öğleden sonrayı tercih etmeniz faydalı olur.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Eşinizle keyifli bir gün geçirebilir, ilişkinizde daha somut adımlar atabilirsiniz. Riskleriniz ile ilgili danışmak istediğiniz konuları görüşebilirsiniz. Zihinsel yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir gün olacak.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sağlığınız ve yaşam tarzınkz ile ilgili keyif ve rahatınıza yönelik değişiklikler yapabilirsiniz. Aile bireyleri ile iletişiminizin keyifli olacağı bu akşam evinizde sohbetli bir davette bir araya gelmeyi düşünebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sabah saatleri hızlı ve gergin başlasa da Hayattan keyif almayı arzu edeceğiniz bir gün olacak. İletişimin hızlanacağı öğleden itibaren önemli yazışmalar, sözleşmeleri gözden geçirebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Evinizi rahat ve lüksünüzü düşünerek yeniden dekore etmek, keyif yapmak isteyebilirsiniz. Maddi konularda beklediğiniz haberleri öğleden sonra alabilirsiniz. Aşırı harcamalardan kaçınmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Öğleden itibaren kısa bir seyahate gidebilir, önemli sözleşmelere imza atabilirsiniz. Günün ikinci yarsında kendinizi daha rahat ifade edebildiğinizi ve ikili ilişkilerinize olumlu yansımasını göreceksiniz. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova