6 Şubat Astrolojik Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün eviniz ve ailenizle ilgili maddi ve hukuki girişimlerde sonuç ve kariyeriniz için destek alabilirsiniz. 28 Şubat’a kadar düşüncelerinizi netleştirmek için fırsatınız olacak.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Öğleye doğru hukuki ve ticari alanda güçlü kişiler ile tanışabilir ve destek alabilirsiniz. 28 Şubat’a kadar önce sosyal ilişkiler sonra kariyerle ilgili aksaklıklar yaşayabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Gelir dışı kaynaklar için onay, danışmanlık adına öğle saatlerini iyi değerlendirmelisiniz. Gece yarısından itibaren kariyer ve ticari, eğitim ile ilgili 28 Şubat’a kadar zorlanabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Girişimlerin rahat ve olumlu sonuçlanacağı bir sabah. Öğle saatlerinde eş-ortağınızın desteğini alacaksınız. Eğitim, seyahat ve finansal konularda 28 Şubat’a kadar şansınızı zorlamamalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinde önemli kişilerin desteğini alabilir, yeni projelere adım atabilirsiniz. Öğleden sonra eşiniz ile gerginlikler olabilir. 28 Şubat’a kadar ortak gelirler ve ikili ilişkilerde iletişim aksaklıkları yaşayabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sosyal çevrenizden güçlü bir kişi finansal yatırımlar konusunda destek olabilir. İkili ilişkilerinizde anlaşmazlıklar ve yanlış anlaşılmalar yaşamanız mümkün. 28 Şubat'a kadar ortaklık ve anlaşmaları dikkatli kontrol etmelisiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Maddi konularda aile büyüklerinizin desteği ile yeni işlere adım atabileceğiniz bir gündesiniz. 28 Şubat'a kadar işleriniz ile ilgili bile değişiklik yapmamanız, yeni ve büyük riskler almamanız faydalı olur.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İkili ilişkilerinizde iletişiminizi güçlendirecek önemli bir kişiden yardım alabilirsiniz. Ortaklık sözleşmesi için bir otorite bile olabilir. Evlilik be çocuklarınız ile ilgili 28 Şubat'a kadar önemli kararları ertelemelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İşinizde zam istemek için doğru bir gün olabilir. Otorite sahibi kişiler maddi anlamda sizi destekleyecek ancak mart başına kadar aksamalar olabilir. Bu süreçte ailenizle yanlış anlaşmalar yaşayabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Aşkta kendinizi güçlü ve şanslı hissedebilirsiniz. Maddi konularda öğle saatlerinde gerginlik olabilir. 28 Şubat'a kadar seyahat, sözleşme ve maddi önemli görüşmelerinizi ertelemeniz faydalı olacaktır.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İşinizde sabah saatlerinde girişimleriniz olumlu sonuçlanabilir. 28 Şubat'a dek finansal konularda özellikle iletişimde problemler yaşayabilirsiniz. Bu süreçte kendinizi ifade edemediğiniz, yanlış anlaşıldığınız durumlar olabilir.
  
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Önümüzdeki bir hafta iletişimde aksaklıklar yaşayabilir, kendini yanılgıların içinde bulabilirsiniz. Geçmişinize dair çözemediğiniz problemleri yeniden ele almak ve çözmek için 28 Şubat'a kadar olan süreyi değerlendirmelisiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova